Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, mikor egy élet...

Milyen érzés, mikor egy élet fejlődik benned?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és a minap azt álmodtam h terhes voltam, és ez elég ijesztő érzés volt.


Tudom hogy lesznek akik leszólnak h butaság.., de most kicsit elbizonytalanodtam a gyerek vállalás kérdésében.

Ezért szeretnél értelmes válaszokat kapni, télleg olyan ijesztő ez a folyamat?


2011. nov. 22. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A legcsodálatosabb dolog a világon ami történhet egy nővel. Örülök hogy nőnek születtem és átélhettem ezt a csodát. És szivem szerinte át is élném még, minden gondjával együtt.

Az 1. nagyon jól megfogalmazta tömören.

3 gyerekes anyuka

2011. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Atroposz ***** válasza:

21 éves vagyok ,hol szeretek terhesnek lenni hol imádok.

Imádom ahogy mozog a kis lurkó,imádom ahogy apuka büszkén simogatja,imádom az ultrahang felvételeket ...Igazából én is utálom hogy meghíztam,hogy magas a vérnyomásom ,hogy a dokim 25+3 naposan sem tudta megmondani 100%-ra hogy fiú vagy lány ,de valószínűbb a kislány.Néha azt kívánom csak párhónapig legyünk mi kismamák ,mert már olyan jó lenne babusgatni,puszilgatni...Félek a szüléstől és félek attól ,hogy a férjem nem lesz ott velem és egyedül kell végigcsinálnom ,félek nem leszek elég jó a babámnak stb....

2011. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Furiiii, ijesztő és egyben érdekes. Szeretetre méltó és bűbájos. A kellemetlenségeket pedig bőven ellensúlyozza amikor a picur megmozdul a "babaházban" vagy amikor simogatod a pocakot és úszik a kezed után. Én 23 éves vagyok és 32+5 hkm
2011. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!