Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta fájdogál a hasam...

Tegnap óta fájdogál a hasam ha nem fekszem. Befejezhetem így a nagytakarítást?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok és tegnap ablakpucolá közben is minden második ablak után le kellet ülnöm egy időre,mert fájdogált.Bevásárlás közben este rámtört,hogy fáj és alig bírok állni meg menni.Miután hazaértünk lefeküdtem,de ma folytatni kellett.Délelött még a munkahejemen voltam,akkor is fájt néha,de mióta itthon teszem a dolgom öt perc után le kell ülnöm.Nem tudom mit tegyek.Szívem szerint lefeküdnék és hagynék mindent (esetleg estére),de ugyanakkor tudom,hogy be kellene fejeznem.Árthatok a picinek ha továbbra sem fekszem le?
2008. márc. 22. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább feküdj és pihengess, nehogy tényleg valami baj legyen. Most nem a takarítás a legfontosabb, hanem a ti egészségetek. Most pihenj le, aztán majd ha este vagy holnap jobban bírsz takarítani, akkor folytatod.
2008. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki meg fogja érteni hogy munka mellett és pocak mellett nem lehet pöpec rend folyton! Nem ettől lesz szebb az ünnep! A pici és te sokkal fontosabb vagytok mint egy széthagyott könyv vagy zokni!! ;) pihenj egy órát és esetleg utána próbáld meg ha mindenképp ragaszkodsz a rendhez, de ne sokat egyszerre. Aszervezetünk nem véletlen jelez!! Ha fáj irány pihizni ok???

Ne vidd túlzásba!!! Nekem is ott a mosatlan, de majd lesz vmi :))) Ha valakinek nem tetszik, hát csinálja meg helyettem! ,))

27 hetes kismami

2008. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is pihenj. Azt csináld meg, amit a legjobban muszáj, szóval azért ne hagyd, hogy megegyen a kosz, de tarts szünetet, ha azt érzed, hogy már nem megy. A párod nem tud segíteni? Vagy egy szomszéd, vagy nagyi, vagy tesó? Tudom milyen idegesítő, ha félbe van hagyva a lakás, ezért lenne jó, ha valaki tudna segíteni.
2008. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feküdj csak le nyugodtan!Nehogy megerőltesd magad!Majd folytatod,ha kipihented magad.
2008. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!