Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor nem érzem a baba mozgását, de látom hogy hullámzik a hasam?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném érezni is, persze van hogy érzem, de elég sok az ilyen eset. Mi lehet a baj??? Tehetek érte valamit hogy érezzem??

27 hetes aggódó kismama


2008. márc. 22. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
írjatok lécci... :(
2008. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj.Eleinte csak akkor éreztem,ha odaraktam a kezem,pedig lehetett látni,hogy mocorog.Gondolom,ha nagyobb lesz,érezni fogod.Én már oda se nézek,tudom,hogy rug.

Remélem segítettem.Boldog babavárást!

34 hetes kismama

2008. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat nem tudsz tenni.

Biztos vastag a hasfalad, vastag a méhfalad, vagy inkább befele fordul a baba.

Nekem is van sokszor, hogy érzem, hogy megfordul, de igen enyhén, mert nem rugdos, csak mocorog.

Ez nem baj, a lényeg, hogy mozogjon.)

Van, hogy még most sem érzem, az uhon is elmászott és nem éreztem, pedig már 29 hetes vagyok..

2008. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából a méhen nincsenek érző idegek, szóval csak akkor érzed a baba "rugásait" ha eltalál valami olyan szervet aminek vannak (izom, gyomor, hólyag stb)

Fogod érezni idővel, szerintem. de elősegíteni nem nagyon tudod azt hiszem.

2008. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinem se aggódj, a lényeg, hogy ha nem is érzed, látod, tehát minden oké odabent. De ha ez megnyugtat, egy módszer, ami nálam bevált: ha már sokáig nem éreztem a mozgását, akkor feltettem a baba "kedvenc" zenéjét, rá a hasamra a fejhallgatót és arra rögtön beindult. Talán nálad is bejön. 27 hetes kismama
2008. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Van amikor én sem érzem, hogy mozogna, pedig a hasam szemmel láthatóan mozog. Van amikor meg akkorát rúg, hogy azt hiszem kilyukad a pocim. Szerintem a mozgás erőségétől függ.

Üdv: 27 hetes kismama

2008. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!