Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most aztán végképp meg vagyok...

Most aztán végképp meg vagyok keveredve málna levél tea ügyben! Vélemények?

Figyelt kérdés
Eddig alig vártam,hogy betöltsem a 36. hetet,hogy ihassam a könnyebb szülés reményében.Szinte-kevés kivétellel-mindenki dícsérte a teát.Erre olvasom valamelyik nap itt a fórumon,hogy egy kismamát leszúrt az orvosa a tea miatt,mert emiatt hordta túl a babát,mondván,hogy lazítja a kismedence izomzatát és így hátráltatja a szülést.Felhívtam a szülésznőmet ez ügyben,mielőtt elkezdtem volna teázni és azt mondta,hogy el ne kezdjem inni,mert azonkívül,hogy hasmenésem és gyomorfájásom lesz tőle,nem fogok előbb és könnyebben szülni,sőt.Még talán később is.Ezt egy több ezer szülésen túl lévő tapasztalt szülésznő mondta.Akkor most kinek higyjek?A szakinak vagy a népes tapasztalt kismama tábornak?
2009. máj. 11. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz döntés. Én 15 éves koromtól iszom a gyógynövényes teákat, eléggé kiműveltem magam belőlük, de a terhesség alatt nem mertem inni egyiket sem, beleértve a málnalevelet is. Én is olvastam az ellenérveket, és úgy gondoltam, nem kockáztatok. Ha már fogadtál szülésznőt, szerintem bízz benne és hallgass rá.
2009. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez bölcs gondolat,hiszen ha nem bízom a szülésznőmben,akkor semmi értelme az egésznek!Ez egy nagyon jó érv amellett,hogy miért ne igyam!Köszönöm!
2009. máj. 11. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam, 1 héttel túlhordtam a kisfiamat. Fájásgyengeségem volt és kb. 8 óra alatt szültem meg őt. Hogy mi jó vagy rossz és hogy van-e valaminek ezekből köze a teához.....?? Szerintem ne idd! Sokan megszülnek nélküle is.
2009. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ittam, a terminus végének napján szültem, az első fájástól számítva 1,5 óra múlva már a kezemben volt a 4300 g-mos fiam. Épphogy beértünk a kórházba.

Hogy ettől-e??? Ki tudja...nekem a dokim ajánlotta, hogy napi 2 csészével igyam.

De ha azt mondta volna, hogy ne tegyem, akkor nem iszom.

2009. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem ittam mégis kijött a gyerek. elég gyorsan:)
2009. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!