Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beültetésnél el vékonyitották...

Beültetésnél el vékonyitották a megtermékenyitett petesejt burokját a könnyebb megtapadás érdekében! Ezt hogy csinálják? Tényleg nagyobb az esélye?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a hatching nem? DE ezt nem csak elvékonyítják, hanem talán meg is nyílik(bevágják, hogy ne neki kelljen repedni hanem rásegítenek). Nálunk nem is jött szóba, mert az első volt és állítólag csak indokolt esetben (tehát elsőnél nem)alkalmazzák.(Fizetős--> de gondolom tudtad :D)

Igen én is azt olvastam és hallottam, hogy nagyobb a megtapadás esélye, biológus csinálja. Te ebből nem élsz át úgymond semmit.

2011. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk első alkalommal már úgy csinálták. Fizetni nem kellett érte egyáltalán. 3-ból 1 tapadt meg.

Mi a Kaáliban voltunk. Nekem azt írták a papírra hogy lézeres asszisztált hatchinget végeztek.

2011. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem is azt mondták,hogy indokolt estbe csinálják ezt ami azt tartalmazza hogy 35-év felet,3-4 dik beültetésnél és fagyi babák esetén!nekem fagyi babákat raktak vissza ezért csinálták meg!nem volt fizetös!én tapolcán voltam!
2011. nov. 22. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!