Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok és a héten a...

30 hetes vagyok és a héten a picurkám befordult. Tegnap óta sokkal lejjebb van. Ez azt jelenti, hogy korábban fog megszületni? Félek ez mék túl korai lenne.

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretnélek megnyugtatni, semmi okod aggódni! Ilyenkor természetes hogy befodul, s vannak babák amik igen, elkezdenek leszállni is. Nekem mindez a 28. héten volt, most meg sehogysem tudom kicsalogatni, pedig 40 hetes vagyok :) tehát ne aggódj, csak nagyon okos a picurka, no meg persze előrelátó :) :)

További gyönyörű heteket, a célegyenesben vagy!!!!

2008. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az eleje óta nagyon lent van,és az esetek nagy részében fejjel lefelé is van.NE láss rémeket,nem kell!Teljesen normális,vannak babák,aki ilyenkor már befordulnak,sőt a nagyátlag ilyenkor fordul be,de még simán megfordulhat.Nekem is dobott egy bukfencet 31 hetesen.Aztán vissza is fordult.Van akinek meg közvetlenül szülés előtt fordul csak fejjel lefelé.

2008. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem már 24 hetesen is fejjel lefele volt :) Hogy azóta mit huncutkodik azt persze nem tudom :)

Ti éreztétek is mikor befordult? vagy nem lehet azt érezni, vagy tudni???

2008. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én éreztem, a kis fejecskéjea bal felem, a lábacskái pedig a jobb oldalam bökdösték. Éjszaka sem tudtam egyik oldalamon sem feküdni, mert neki nem tetszett. Nem tudtam, hogy fordul és azért, csak kedden voltam orvosnál és ő mondta, hogy fordul a kicsi. CSütörtökön viszont már éreztem, hogy nem nyomja az oldalam, hanem a gyomorszájam rugdossa. És a hasam is lejjebb van mint volt.
2008. márc. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!