Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is görcsölget a hasa a...

Másnak is görcsölget a hasa a melegben?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok,és az elejétől kezdve görcsölgettem,a doki szerint nem baj. Egy ideje nem görcsöltem,de most,hogy ilyen meleg van,most egy picit megint. Nem vészes,szinte alig érzem.
2009. máj. 11. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én még csak 16 hetes vagyok, de eddig semmi görcsöm, keményedésem nem volt, és tegnap délután óta szinte folyamatosan keményedik, nagyon rossz:( nem tudom hogy a meleg miatt e, de ide hozzánk tegnap ért ide ez a jóidő.
2009. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 27 hetes pocis vagyok és tegnap délután óta folyamatosan fáj a hasam alja, este be is mentünk a klinikára ahol mindent rendben találtak (zárt méhszáj, tökéletes ctg). Mondták, hogy vagy a baba nyomja, vagy a front miatt van. Még azt is hozzátették, hogy teliholdra is érzékenyebbek a pocisok, állítólag volt is nagy bébibumm az előző éjjel! :-))

2009. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor megnyugodtam. :)
2009. máj. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!