Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10. hét után mekkora az...

A 10. hét után mekkora az esélye vetélésnek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elviekben a 12. het fele haladva a terhessegben, egyre csokken a veteles eselye.
2008. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lehetősége sajna a 40. hétig megvan, hogy bármikor bármi történik.

A"korai" vetélésnél a 12. hetet nevezik meg, mikor kis hányadára csökken az esély, mert addigra a méhlepény teljesen átveszi a baba táplálásának szerepét.

de nem erre kell gondolni!!!

+ hozzáállást!

2008. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én félidőben történt vetélésről is tudok a baráti körből, de ez szerencsére elég ritkán fordul elő.
2008. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
bizony,sajna a vetélés 40 hétig megtörténhet.Mármint 24.hétig,mert utána már nem vetélésnek hívjuk.Én is tudok olyat aki a 13.héten vetélt el,mikor már megnyugodott,hogy betöltötte a 12hetet,és nagy baj nem lehet,de tudok olyat is aki 25hetesen vesztette el a babáját,minden előjel nélkül sajna.De nem szabad ezzel foglalkozni,nem kell ilyenekre gondolni...
2008. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én tapasztalatból tudom, hogy nem csak vetélni lehet a 12. hétig, bár az is volt. 33. hétben szültem halva egy babát. :-(
2009. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!