Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vizsgálat után milyen...

Az első vizsgálat után milyen ultrahangra küldenek? hasi, vagy hüvelyi? és melyik milyen?

Figyelt kérdés
az ultrahang előtt megvizsgál az ultrahangos nőgyógyasz is,vagy csak megcsinálja az ultrahangot?olyankr mi történik,mit csinálnak?vércukorvizsgálatot mikor csinálnak?ugy tudom,hogy a lábak megdagadása a cukorszintre is utalhat.bocsi,de nem tudok semmit,2kezdő 2 vagyok:)
2008. márc. 21. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sajat tapasztalatomat tudom elmondani, az elso 12. hetben huvelyi uh-ot csinaltak, mert sokkal jobban latszik a petezsak, es kesobb a baba.

A huvelyi uh. keszulek vege olyan, mint egy vekony hm... vibrator, arra huznak vedoreteget, gumit, amit bezseleznek hasznalat elott.

Nagy levego, es mar fennt is van, egyaltalan nem faj! Kellemetlennek se mondanam, de erezni lehet, h ott van persze.

Az igazolt terhesseg utan kuldtek laborba, ahol megneztek a vercukor szintet is sok mas mellett, de itt nem arra van kihegyezve, ez nem a terheles vizsgalat, az felido korul van.

Es nalam az orvosom csinalta az uh-ot is, nem uh-s orvos, de szerintem azok csak uh-t csinalnak, nem vizsgalnak.

2008. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász vizsgál, az uhos doki nem.

Általában 12 hétig hüvelyi vagyn, utána hasi, de kórháza válogatja.

A hüvelyit leírták, egy vibri szerü kütyüvel a hüvelyeden át nézik a méhed és a babát.

A 12. héten nekem már hasi volt, ott kívülről a hasad kenik be zselével és huzogatják rajta az uh fejét. Abszolut fájdalommentes mindkettő, nem kell izgulni!!

A terheléses cukorvizsgálat 26 hetesen van, de van, ahol az előtt is csinálnak egyet már.

Ha gyanakodsz cukorra, kérj vizsgálatot, meg fogják csinálni!

Vérvétel van előbb is, de az sima rutinviszgálat.

Boldog babavárást, és kérdezz nyugodtan, azért vagyunk, hogy segítsünk, ha tudunk-)

nekem is sokat segített, főleg az elején ez az oldal.-)

2008. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első uh hüvelyi ! Ez a terhesség megálapításánaál történik! Teljesen fájdalommentes.Majd a 11. héten szoktak még egy hüvelyit csinálni ahol már a baba szívhangja is hallhható! Kissé kellemetlen a hüvelyi de nem fáj! Jobban fog érdekelni a babucid!!

24hetes kismama

2008. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ultrahangja és dokija válogatja. Engem rögtön az első alkalommal hasival nézett, a 6. héten, és mindent látott is vele.

Nálunk nincs külön uh, a saját dokim csinálta azt is.

2008. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!