Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztóan fájnak a melleim,...

Borzasztóan fájnak a melleim, megőrülök! Van valami gyógytippetek?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok csak, utrogesztant kell szednem.

és azt olvastam, hogy a progeszteron hormon felelős a mellfájdalomért elsősorban!


De nekem annyira fájnak, hogy aludni nem tudok, sajnos nagyon nagyok, 90/D, E, márkától függően, de most már az is kicsi lett, nagyon kemények, és nehezek, és fájdalmas minden érintés, vagy épp a cicitartó levetése is katasztrófa....


Csajok!

Nem túlzok!

Kibírhatatlan!

Segítsetek!


A doki azt mondja ez velejár,de tippet nem adott, mitől lehet elviselhetőbb a fájdalmam!



És mekkora lesz a cicim???

Kézilabda méretűűűűűűűűűűűű??????????


:(((((


2011. nov. 19. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, 25 hetes vagyok, nalam ugyanez, csak hámlik is, és a jobb cicim kb 3 kosarmerettel nagyobb, mint a bal (a bal 85dd)


bedilizek en is, mar remalmaim vannak tole, hogy vonszolom magam utan, meg ilyen huyesegek :(


raadasul a fiam annak idejen csak a balbol tudott inni, mert a jobb tul nagy volt neki, bedurrant, és majdnem talyogos lett


javasoltak anno a hideg meleg valtott zuhanyt, masszirozassal, de nekem nem jott be

:(

2011. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most vagyok 13 hetes, pontosan ekkora cicikkel, amik ráadásul a 26 hónapos szoptatástól a földig is érnek.

Nekem az égvilágon semmi sem használt.

Most kezd jobb lenni, de ha leveszem a melltartót... Jajaj!

Tudom, hogy milyen borzalmasan tud fájni. Első babád? Azt nem kívánom senkinek, amikor a gyerek ráugrik a 18 kilójával, térddel...

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy óriásiak lesznek a melleid.

Én kb 3-4 hete kezdtem melltartót keresni, mert kinőttem a merevítős Triumph 90/E-t. Mivel nem akarok 8e ft-osat venni (csak ilyen volt), úgy gondoltam, várok egy kicsit. És képzeld! Újra beleférek a 90/E-be! Hátha Neked is jó lesz újra a mostani melltartód! (Nekem is nagyon kemény is volt a mellem, most már az sem)

Kitartás!!!

2011. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hihi, én is triumph-ot használok! Azt mondta a boltos, hogy nincs nagyobb méretük!

Amúgy első baba, azért is pánikolok ennyire :S

Na meg a sexben is befolyásol, de az már csak hab a tortán, hogy a fájdalomtól eltorzult arcomtól mennyire tud felizgulni a férjem, ha véletlen rám fekszik.... :O


Nincs valami krém?

2011. nov. 19. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
borogasd
2011. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mivel?
2011. nov. 20. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem mikor kegyetlenül fájtak a melleim a meleg vizes zuhany nagyon jót tett neki.
2011. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Hideg vizes borogatás általában segít.Én éjszaka sport melltartóban alszom :) nekem bevált mert nem fekszünk rá így felváltva :))))
2011. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, abban reménykedek, 12. hét körül elmúlik :s
2011. nov. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!