Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamik vagy anyukák...

Azok a kismamik vagy anyukák akiknek clostybegittel sikerült a kis poronty, nekik milyen problémát állapítottak meg hogy ezt a tabit írták fel?

Figyelt kérdés

Mert nekem azt mondta a dokim hogy peteérési zavarom van és most voltam vérvételen is ahol mindegyik hormonom a referencia tartományon belül esik ,kivéve az LH hormont az egy picit a ref. tartomány alá!

Mennyi esélyem lehet így a clostyval?


2009. máj. 11. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem PCOS-t állapítottak meg, a hormonjaim teljesen rendben voltak, csak az uh-n látszottak a kis ciszták a petefészkekben. 1 hónapig szedtem a clostit, a következőben teherbe estem. Most 19 hetes vagyok. Ja, és nekem a 18-19. napra tette a peteérést a closti.

Jönni fog a baba, csak sokat legyetek együtt!

Drukkolok!

2009. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Reméljük is hogy jönni fog,és ahogy csak tudunk együtt leszünk:))köszi
2009. máj. 11. 10:10
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és gratulálok a picihez és jó egészséget kívánok:D
2009. máj. 11. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szednem kellett, nem volt rendesen peteérésem + nagyon rövid volt a mensim. Nekem a 17. napra tette a pé-t. Két hónapig szedtem, decemberben terhes lettem :)))) Most 23 hetesek vagyunk. :))))
2009. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is a peteérés serkentésére írta fel a doki.Anélkül is volt,de a ciklusaim 24-46 napig ingadoztak.A harmadik hónapban sikerült a clostyval.

Sok sikert!

11 hetes kismami

2009. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt az első clostis hónapon. szombaton pozitívat teszteltem. 40 napos ciklusaim voltak. Arra írta fel. De nm jártam vissza uh-ra, nem kellett.
2009. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azért szedtem mert nem volt peteérésem,és az elsö hónapban sikerült is vele teherbe esnem.Sok szerencsét!

37 hetes kismama :)

2009. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

El sem hiszitek mennyire jó ezeket hallani:D

ad egy kis reményt

remélem nekem is sikerül

de ez az egy adag mennyi ideig hat?

vagy ha most nem sikerül vissza kell mennem hozzá hogy írjon a következő hónapban újat vagy több hónapra hat?

mert nekem sem mondta hogy menjek vissza hogy megnézzen:(

de a labor eredményemet úgy is vissza kell vinnem gondolom:S

2009. máj. 11. 13:22
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és gratula nektek is és jó egészséget:)
2009. máj. 11. 13:23
 10/11 anonim ***** válasza:

10:25-ös vagyok. Nekem úgy csinálta a doki, h felírt egy adagot (azt hiszem 5 napig kellett szedni), kb a 15. napon kellett visszamennem hozzá, akkor megnézte h van-e pé, vagy hol tart éppen. És a vizsgálat végén rögtön a kezembe is adta a köv. adagra a receptet, mert csak a köv. pé-kor kellett visszamennem hozzá. Így mikor teherbe estem, kiváltottam az újabb adagot, mert amikor meg kellett volna jönnie nagyon görcsöltem, azt hittem, h megint nem sikerült, és pont szilveszter is volt, úgyh rohantam a gyógyszertárba. de szerencsére nem kellett.

amikor pé van, azt amúgy is megérzed, legalábbis nekem akkor is voltak elég nagy görcseim. Plussz én még kiegészítettem az egészet ovu teszttel és hőmérővel. És így szerencsére bombabiztos volt a dolog. :)

Sok szerencsét! :))))

2009. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!