Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy sokan le fogtok...

Tudom, hogy sokan le fogtok most hurrogni, hogy miért kérdezek butát és miért mérem még a hőmet, de azért válaszolnátok kérlek?

Figyelt kérdés

Ezzel a görbével ugye nem kell aggódnom, hogy elhalt a baba? 8+3 napos vagyok. Legutóbb 6+6 hetesen voltam UH-n ott még minden rendben volt.

[link]


2009. máj. 11. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én így tudom már ilyenkor felesleges mérni. És ha te úgy érzed rendben van minden nem kell aggódnod. Ne a "bajra" koncentrálj mert akkor azt vonzod be. Tessék szépre, pozitív dolgokra gondolni! :)

Nagyon boldog babavárást! :)

2009. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

szia!


Itt a kismamák többsége biztos nem fog lehurrogni, mert átélünk mi is ilyen félelemeket ! Viszont azt tudom tanácsolni, hogy Nyugi!!!!!:) A görbe szerint szépen fent van minden érték; ami jó. Annyit nem kell már ilyenkor nézelődni. Élvezd , hogy állapotos vagy! :)

Jó babavárást!:))


37 hetes pocis

2009. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van. De volt már vetélésem 7+4 hetesen. Most már ezen az időponton túl vagyok, de akkor is aggódok. 12. hetes koromig biztos mérni fogom a hőm, mert úgy tudom, hogy amíg a hő fenn van, addig él a terhesség, mert a progeszteron termelés leállna és a hő leesne, ha valami gond lenne. Jól tudom? Nagyon szeretném ezt a babát és azért ne gondoljátok, hogy egész nap aggódok, csak néha rámtör, és akkor ilyen kérdéseket teszek fel Nektek, vagy másnak.
2009. máj. 11. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Természetesen megértem az aggodalmaidat.

Akkor lesz már jobb, mikor érzed a kis mozgásait. Az már ad valami támpontot neked. De még mindig azt írom , hogy ne izgulj annyira !:) egyébként az uh-k is sokat fognak segíteni, ha látod, hogy növekszik és minden oké. direkt nem írok rosszakat, mert itt tényleg csak a pozitív hozzáállás "lendíthet" át!:)

2009. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!