Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kismama pocakja honnan...

Egy kismama pocakja honnan kezd el nőni? Írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
13 hetes km vagyok és már mindenki mondja hogy látszik.Tény és való nagyobb a hasam mint azelőtt,de honnan kezd nőni?A szeméremcsont fölött közvetlen vagy a köldökalatti növekedés is annak felel meg?Esetleg hol találok ilyen oldalt ahol képek is vannak?Aki értelmesen nem tud válaszolni ne írjon.Köszi.
2009. máj. 11. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó. Szerintem ha köldök alatt növekszik a pocid az biztosan az már. Van akinek egész lent nő, van akinek közvetlen köldök alatt. Sajnos képet nem tudok mutatni. :-( De én azt javaslom, hogy mindenhol mérőszalagozd magad és ha a többi helyen nem nő a körfogatod, akkor biztosan a baba az, ami miatt nő a pocak.
2009. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Ez a mérés dolog eszembe sem jutott és egyáltalán nem rossz ötlet!
2009. máj. 11. 07:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a testalkatod, de ha már látszik akkor gondolom vékonyabb lehetsz (bár mondjuk kivétel erősíti a szabályt:))

Szóval, nekem a fiamnál akkor több kilval kezdtem a terhességet, de kifejezetten nem volt már jó rám a nadrágom meg szoritott olyan 13-14 hetesen már. Akkor vhogy úgy nőtt a hasam hogy nem is köldök alatt éreztem kifejezetten, hanem csak úgy nőtt, nyilván azért is mert ilyenkor a belek is elkezdenek átrendeződni, a méh nyomja őket fel, oldalra előre és stb.

Jó persze nem olyan mértékben mint még nagyobb terhességnél, de azért azoknak is hely kell vhol,így az egész has növögetni kezd.Plusz ha vki még puffad is (nekem ez volt) akkor pláne kifejezetten látszott.

Most a másodikat várom, vékonyabban kezdtem a terhességet mint az elsőnél, 16 hetes vagyok és kifejezetten alul a köldököm alatt eddig lapos volt ha feküdtem, most pedig dudorodik:)

Egyik napról a másikra szinte:)

Szóval sztem mindkét féle változat elképzelhető, hogy van akinek csak a szeméremcsont felett dudorodik, de van akinek globálisan:))

2009. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 héttől nőtt
2009. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat.Vékony testalkat vagyok 53 kg.-al kezdtem a terhességem.Én is puffadok is,de kicsit hihetetlen nekem hogy nőljön a hasam,de ha lehetséges akkor nagyon örülök neki.Alig várom hogy jó nagy legyen.Büszkélkedni fogok vele az biztos.Boldog baba várást minden kismamának!!!!!
2009. máj. 11. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!