Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok olyat, hogy a...

Tapasztaltatok olyat, hogy a 36. héttől abbahagyva a magnéziumot feljebb ment a pulzusotok és a vényomásotok?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy összefüggéseben van -e a két dolog egymással,bár azt észrevettem,hogy amikor szedtem a magnéziumot valóban alacsonyabb volt a vérnyomásom és a pulzus számom is.Akkor most abba kell hagyni vagy inkább ne?!
2009. máj. 10. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
36.héttől állj le a magnéziumról. Szerintem semmi összefüggés sincs, inkább már ennyire a végén összevissza nyom benned a baba mindent:)Nekem a dokim mondta anno, hogy abba kell hagyni, elnyomhatja a jóslófájásokat!Kitartás:)
2009. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,én is így tudtam,de megijedtem,hogy most meg a pulzusommal-vérnyomásommal lesz baj.
2009. máj. 11. 06:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A magnézium nyugtató,izomlazitó hatású,anyum magas vérnyomására azt javasolták hogy magnéziumos vozet igyon,tehát igen,lehet.A terhesség vége felé,amugy is kicsit emelkedik a pulzusszám
2009. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!