Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tünetei voltak azoknak...

Milyen tünetei voltak azoknak a kismamáknak, akik menstruáltak az első trimeszterben - mégha kevesebb is volt a mensi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, honnan tudtátok akkor, hogy mégis útban van a bébi? Volt valami más tünet? Vagy csak pl. a 2. mensi kimaradt és utána teszteltetek? Esetleg alul bizsergés, ahogy tágul a méh? Légyszi osszátok meg a tapasztalataitokat ... köszi!
2009. máj. 10. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt,csak az,hogy 2 napig tartott csak a menstruációm,és nagyon pici volt.A hasam is görcsölt,úgy ahogy szokott,így nem gondoltam terhességre.Onnan tudtam,hogy terhes vagyok,amikor a következő kimaradt.
2009. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!