Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet a 28. -36. héten...

Mitől lehet a 28. -36. héten halva szülés?

Figyelt kérdés
Borzasztó dolgokat olvasok itt néha...Ha gond van a babával nem veszik észre időben az orvosok?
2009. máj. 10. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Legtöbbször sajnos csak találgatnak az orvosok is, hiába olyan okasak, a méhbe nem látnak bele.Sokszor nem adnak rá magyarázatot, csak ködösítenek.Ezért nem hiszek én vakon az orvostudománynak, mert felettük valami nagyobb erő áll, amivel nem tudunk mit kezdeni.Szerintem.
2009. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos sok mindentől. Pl. köldökzsinór valamiért megszorul, a lepény nem jól működik, a baba fejlődési rendellenessége vagy lehet, hogy nincs oka. Olyan mint a bölcsőhalál, ott sem tudják miért hal meg az egészséges baba.

S ezeket nem veszik észre mivel hirtelen történik (kivéve a lepény elöregedését).

Sajnos velem is előfordult a 36. héten.

2009. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a méhlepényem vált le a 27ik héten.Meghalt a babám.
2009. máj. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Borzasztó:(((nagyon erősek vagytok csajok:)
2009. máj. 11. 11:32
 5/9 ketteske ***** válasza:
Nekem a 26. héten halt meg a babám. A boncolásnak nem lett eredménye, vagyis csak az, hogy nem tudják az okot. Egészségesek voltunk mind a ketten. :(
2009. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én egy hónapja április 8-án a terhesség 27.hetében vesztettem el a kisfiamat.Halva született.Részleges méhlepényleválás volt az indok. A boncolási jegyzőkönyvből sem tudtunk meg semmit.
2009. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérek az offért,de van egy olyan megérzésem,gondolatom,h a 19:33-as válaszoloval mindketten ott vagyunk az angyalokszülein.?Nekem a 27ik héten a kislányom halt meg ugyanugy lepényleválás miatt.Ha nem az vagy,akire gondoltam,bocsánat.
2009. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

MIT IS MONDHATNÉK ERRE NAGYON EGYÜTTÉRZÉSEK,AKI EZT ÁTÉLTE HOGY SZÜLETÉS HELYETT MEGHALT A KICSIJE AZ SOSEM HISZEM ELFELEJTI!!ÉS HA UTÁNA ESETLEG KICSIJE LESZ A 9HÓNAPOT IDEGESKEDÉSSEL TÖLTI.MIKOR MI LESZ MI TÖRTÉNHET?HOSSZÚ AZ IDŐ ÉS NAGYON KÍNOS.AMIRŐL ÍROK..

8.HÓNAPBAN ELHALT A KISMAMA BABÁJA,,AZ ULTRAHANG =0 SOK HELYEN.1X DAGANATOT MUTATOTT. MAJD 18HETES TERHES.MAJD 2,800 SÚLY ,,ERRE SEMMI,.-HELYETTE 1.10KG SÚLYOS RENDELLENES BABA.

EZEK UTÁN ELGONDOLKOZTUNK MI IS!!

2013. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 39. Héten vettem észre, hogy egyik nap még virgonc volt, másnap tűnt fel, hogy nem érzem mozogni, majd amikor nagyon figyeltem éreztem, higy feszít a hasamban, azt hittem ezt is ő csinálja, hogy front van és azért csak kidúdorodik, de éles rúgásokat nem éreztem. A szülesznőm azt mondta, higy menjünk be a kórházba, mert lehet, hogy csak mehtevékenységet érzem. Bent megállapították, hogy nincs szívhang, már nem él a kisbabánk, és hogy 24 órán belül történt, meg higy kivédhetetlen, mert ilyenkor 20 percen belül lehet megmenteni, de annyi idő alatt még a kórházig sem érünk be. Miután megszültem élettelen kisbabámat, akkor látták, hogy a köldökzsinoron volt egy csomó, amiteghúzott és attól megfeszült. Továbbá kiderült, hogy 2-3 napon belül megszületett volna. Minden várandós gondozáson és genetikai vizsgálaton rendben volt minden. És az utolsó napokban mikor már mindene kész volt, akkor elment... remélem egyszer elviselhetőbb lesz a hiánya!
2017. ápr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!