Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódóm. Lehet ez jóslófájás?

Aggódóm. Lehet ez jóslófájás?

Figyelt kérdés

Tegnap este a küldöldön dolgozó párommal skypon beszéltem és mivel láttam h nem érdekli h mi van velem,h idegeskedem,sirok nagyon magam alá kerültem,sirogörcsöm lett,a hasam is begörcsölt egy pár percre a hideg rázott.majd ma reggel mikor már nyugodt voltam megint 2-3percre begörcsölt a pocim olyan mesiszerüen.Aztán ebéd után egyik pillanatrol a másikra olyan derékfájdalom jött rám ülve h majdnem sirtam..kb 10percig tartott azota semmi.aggodom h nehogy elvetéljek vagy koraszülött legyen a babám,még nincs itt az idöm.29.hétben vagyok.

Kérlek irjatok h szerintetek ez mi volt...

Elöre is köszönöm szépen!


2009. máj. 10. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az idegeskedéstől lehetnek a görcsök,de 29.héten nem hiszem hogy még jósló fájások lennének,mindenesetre,ne idegeskedj mert én is nagyon sokat idegeskedtem a terhesség alatt,és meg is lett az eredménye,a kisbabám nagyon nagyon hisztis és sírós.vegyél be Magne B6-ot,nekem azt tanácslta az orvosom a görcsökre.
2009. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!