Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis-mamik valakinek tapasztala...

Kis-mamik valakinek tapasztalat a More Milk kapszuláról? Mikor kezdjem el szedni és meddig érdemes? 39hkm

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor kezdd el szedni, ha már megszültél, és nagyon kevés tejed van. Ha sok tejed van, kár megvenni. De ezt nem tudhatod most még.

Ha kevés a tej, első körben érdemesebb a tejserkentő teát inni, mivel olcsóbb. Ha az sem segít, akkor lehet ezt a drága kapszulát.


Könnyű szülést.

2011. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sumergo ***** válasza:

Én is keresgéltem, hogy szülés után mivel érhetem el, h elegendő tejem legyen. Szerencsére semmit sem vettem előre, mert most kidobhatnám. Annyi tejem lett, hogy a kórházban már mondták a csecsemősök, hogy nehogy valami tejserkentőt egyek, mert baj lehet belőle, így is bedurrantak rendesen a melleim, sokat kell fejnem, mert a babám nem tudja az összes tejet kiszívni. Nem tudom az-e az oka, hogy a babám állandóan cicin akart lenni a kórházban, de az biztos, hogy mohón szívogatta cicit, így születése után 2 nappal már rengeteg tejem volt, már akkor fejnem kellett a felesleget.

2 és fél hetes baba anyukája

2011. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már megvan, megkaptam ajándékba a szüleimtől!A teát meg azért nem szerettem volna mert mindenhol azt hallom hasfájást csinál.
2011. nov. 16. 14:44
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia, na hát végre tudunk rólad valamit,gratulálok a kicsikédhez nagyon sok egészséget kívánok nektek!

Milyen volt a szülés mennyivel lett meg?Légyszi irj le mindent,

2011. nov. 16. 14:47
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi Sumergonak írtam! :)

Köszi a válaszokat,várok még véleményeket!

2011. nov. 16. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Az én babámnak pont nagyon jót tett, ha laktorherbet ittam :) Ha nem ittam, pukizott és sírt, hogy fáj a hasa, ha ittam, akkor jól volt. Tejem rengeteg volt, csupán a hasfájás miatt ittam a teát.

Ki kell magadnak majd tapasztalni, hogy mire lesz érzékeny a babád pocakja.

2011. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz rá szükségem nekem sem de annyira szeretnék szoptatni és annyiszor mondtam ezt anyuéknak hogy megvették előre a kapszulát legfeljebb majd eladom vagy elajándékozom.De olvastam olyat aki már a kórházban elkezdte szedni.
2011. nov. 16. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne kezd el előre szedni, mert legalábbis nálam nagyon hatásos volt a kapszula. Azt hiszem 2 vagy 3 hónapos volt a kisfiam, amikor úgy éreztem nagyon kevés a tejem, és akkor kezdtem el szedni, és két nap alatt úgy bedurrantotta, hogy le is álltam vele. Utána is csak kb 2-3 napig szedtem, ha úgy éreztem kevés a tejem.
2011. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!