Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden betöltöm a a17. hetet...

Kedden betöltöm a a17. hetet meg mindig nem ereztem rugni a babat, nem baj? Elsö baba.

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi baj, elképzelhető ha vékony vagy a 18 héttől már majd érzed a babádat mocorogni, de ha csak a 20 héttől kezded érezni akkor sincs semmi baj.


Boldog babavárást!


Kétgyermekes anyuka

2009. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia!


Semmi baj, én is a 18. hét körül éreztem először. Olyat esetleg érzel-e , hogy "buborékol" valami belül? Mert én nálam ezzel kezdődött. Azt hittem, az a gyomrom...aztán 1-2 hétre rá kiderült: a kisfiam "bűvészkedik" :)


37 hetes pocis

2009. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy az 1. babát várók általában a 18-20. héten érzik először a mozgásokat. (Húgom is most várja az 1. babáját, ő a 19. héten érezte először.) Nálad is biztos hamarosan beindul a "kis örökmozgó"!

Gratulálok a pocaklakódhoz! :)

2009. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyasmit erzek mintha buborekolna ,vagyis mintha finoman simiznenek belül,de konkret"rugast" meg nem.azt mondjak nem fogom összekeverni semmivel mert tudni fogom hogy ö volt az.de mar annyira varom......es akkor onnan rendszeresen fogom erezni vagy eleinte ritkan?
2009. máj. 10. 09:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 21. héten kezdett el rúgni. :D
2009. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

9:53 as vagyok.


Ó, hát akkor már nemsokára "izmosodik" annyit hogy érezni is fogod. Eleinte nehéz lesz megkülönböztetni , még akkor is, ha rugdos, mert gyenge még ez az "erő". De mindenesetre ,amit írsz, az már nagynagy valószínűséggel a baba!! :))

2009. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm válaszaitokat....meg is fogom neki mutatni hogy mi hogy van...remélem felfogja:)még1-szer köszönöm:)
2009. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt nem ide szántam bocsi:S
2009. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat,alig varom
2009. máj. 10. 10:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem betöltött 19. hét után is csak párszor volt buborékolás, rúgást még sajna nem éreztem. Nekem is első babó és nem vagyok egy nádszál sem, biztos azért nem érzem még. De kitartok, előbb-utóbb úgyis beköszön. :)
2009. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!