Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+5 vagyok, most vettem...

40+5 vagyok, most vettem észre h erősen barnás a wc papírom. Mi lehet ez? Lehet a szülés jele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 04:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget írni, de nem lehet, hogy a nyákdugó távozott? Ha más lenne és idegesít a dolog, szerintem menj be a kórházba!

Most már lassan biztosan szülni fogsz. :)

2009. máj. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Húú de jó h van más is aki ilyen korán kukorékol.


Án úgy olvastam h a nyákdugó ragacsos nyálkás cucc de ez egyértelműen barnás folyás.Olyan mint ami korábban mesi előtt pár napig volt.

2009. máj. 10. 05:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is 2 napra rá szültem meg.A barátnőm még aznap.Amig nincs nagyobb vérzés,fájások addig ráérsz a családoddal tölteni az időt,otthon mégis csak jobb. Amit gyorsan meg kell tenned tedd meg.De ha nagyon nyugtalanit hívd az orvosod ő mit mond.
2009. máj. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is lassan itt az időd :)

De jó neked!

Nagyon-nagyon szorítok, gyors és könnyű szülést kívánok!

14+2 hetes km

2009. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem azért inkább konzultálj dokival; meg nézd a mennyiséget.

A magzatvíz ragacsos rózsaszín, de ha belekakilt a baba, akkor barnás, esetleg zöldes. nem biztos, hogy elönt; lehet csak szivárog!

Kérlek inkább szólj a dokinak!!!

2009. máj. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Voltam bent a kórházba mert amúgy is mnetem volna ctg-re.Elkezdtem kinyílni azért volt/van a barnázás.


Nagyon köszönöm a válaszokat, remélem hamrosan szülünk mert eddig császárral fenyegettek.

2009. máj. 10. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem így kezdődött a szülés :) barnázgattam egész nap, majd másnap este elindult spontán a szülés 40+3 naposan :)
2009. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!