Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal amióta terhes...

A párommal amióta terhes vagyok állandóan veszekszünk az anyukája miatt. Hogy ne vegyünk hordozót mert elferdül a pici gerince (dehát a korházbol abba kell hazahozni nem)?

Figyelt kérdés
akkor hogy csak pólyába tegyük 2hónapig mert nem lesz egyenes a lába,meg hogy hülyeségeket vásárolunk a picinek...már unom!Amugy ezek tényleg igy vannak amiket állít anyósom??
2009. máj. 10. 00:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én anyósom azzal szekál, hogy csak kising, rékli pólya, amiben kiadják a gyereket majd a kórházból, eszembe se jusson rugit vinni, mert nem adják majd oda a picit!???

Az hogy kocsival megyünk haza, és hordozót kell használni, abba meg pólyával...

2009. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na detto ugyan ez:)
2009. máj. 10. 12:08
 13/13 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Anyósod kicsit le van maradva. Én az enyémet azzal józanítom ki, hogy ő utoljára 40 évvel ezelőtt szült azóta kicsit másképpen mennek a dolgok babaügyben. A párodat kell meggyőznöd, hogy ne fújjon egy baromságot az anyjávval. Anyósom legdühítőbb beszólása az volt mikor kiderült a terhességem, hogy ne aludjak annyit, hanem menjek golfozni :-(, azt hittem felpofozom rögtön! Már előre rettegek, hogy milyen dolgokkal fog felidegesíteni a jövőben. Már burkoltan megfenyegettem, hogy vagy vissza fogja magát a hülye tanácsaival, vagy eltiltom a gyerektől :-))) A férjedet kell meggyőznöd, hogy jól informált vagy, mutass rá neki akár a neten, hogy mások is a te véleményed mellett voksolnak.A XXI. században vagyunk már!!!

2009. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!