Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra várjuk az első...

Júliusra várjuk az első babánkat. Babakelengyéből milyen méretet, mit, mennyit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Még nem igazán kezdtünk vásárolni, 1-2 bodyt, tipegőt vettünk.Ismerősöktől sajnos nemigen kapunk ruhákat. És mivel 1. baba, nem tudom, milyen méretek lennének a praktikusak.Eddig vettem újszülött, 1 meg 3 hónapos méreteket. De pl. az újszülött body egyik helyen fele akkora, mint a másik boltban.
2008. márc. 20. 15:43
 1/5 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
73%
Mi is júliusra várjuk a kisfiúnkat,azt mondják nem érdemes sokat venni mert hamar kinövik.Én turiból eszméletlen sok holmit vettem potom pénzért.A méret úgy tudom hogy az 56-os a legkissebb,ez függ hogy mekkora lesz a baba.Azt mondják 6rövid újju,6 hosszú body,2kissapka,vékony pléd,6tipegő,vékony kis pulcsi,kiskalap,20-30textil pelenka,kisrékli 5-6.Ezek biztosan kellenek.üdv 23hetes kismama
2008. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos el vannak méretezve már a babaholmik is! Az 56-os méret felel meg egy újszülöttnek, de lehet már kapni bababoltokban 52-54-es méreteket is! Ez inkább egy koraszülött picire jó! Sima kis body-ból vegyél legalább 10-et, mert egy nap lehet, hogy többször is át kell majd öltöztetned a picurt (lebüfizi stb...)! Kis tipegőkből is vásárolj be, mondjuk ebből nem kell annyit venni, mint a body-ból, úgyis hamar kinövi majd! Mivel nyári baba lesz, könnyü, jól szellőző holmikat vegyél, body-ból is inkább rövidújjút (azért nem árt, ha van 1-2 hosszúújjú is hidegebb napokra)!

Remélem segítettem! Sok egészséget kívánok mindkettőtöknek!

2008. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Sziasztok, én is júliusi:-)Gratula nektek!

Csak egy jótanács,én a ruákkal várok,míg kiderül mekkora babóra lehet számítani.Inkább ha veszel ,egy számmal nagyobbat,mint a legkisebb.Szval ne az 50-el kezd.

2008. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Amit ajánlanék: C & A, H & M, és a Tescoban nagyon jó rucik vannak. 56-62 méretet szokták javasolni. Én is ma vásároltam rucikat, (majdnem 30.000-ért) de asszem minden megvan, még a fürdőlepedők, textil pelenkák és pizsik is. A Brendon nagyon drága. Listával kapcsolatban www.anyaleszek.hu és itt a Bevásárlólistát keresd baloldalt. Nagyon jó egészséget nektek! 27 hetes kismama
2008. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget mindenkinek, nektek is nagyon szép babavárást!
2008. márc. 20. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!