Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok!...

11 hetes kismama vagyok! Mitől fájhat a farcsontom? Mintha be lenne csípődve a derekam, ha háton fekszem!

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy ideget érzel. Előfordulhat, hogy a növekvő méh nyom egy ideget, főleg háton fekve szokott ilyen probléma adódni, bár igaz, hogy inkább később szokott ilyen jelentkezni. Próbálj meg oldaladra fordulni, és éjszaka nem háton aludni, hanem valahogy oldalt. Lehet segít.
2009. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj már kb 3 hete. A doki azt mondta, "puhul" az izület, növekszik, tágul a medence. Rendkívűl kellemetlen, pláne, ha elmozdulok a hátonfekvésből.

11+4 hetes

Te voltál már genetikai ultrahangon?

2009. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Második váaszolónak,kedden megyek genetikaira! Te voltál már?
2009. máj. 9. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok :) Szerdán megyek! Nagyon várom már, olyan mintha egy mérföldkő lenne...

Ugye megírod milyen volt?

2009. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!