Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős (28. hét) terhesen...

Ketteske kérdése:

Félidős (28. hét) terhesen elvetéltem, most 4 hónapra rá újra terhes vagyok. Nem baj?

Figyelt kérdés
Nem túl korai ez? Vagy a szervezet tudja mikor áll készen egy újabb terhesség kihordására? Annyira félek, hogy megint elvetélek. Az előző vetélésnek nem tudják az okát. Mindketten egészségesek voltunk...:(
2009. máj. 9. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom.

szerintem ezt egy nőgyógyásszal beszéld meg. biztos veszélyeztetett terhesnek nyilvánít.

sikerült feldolgoznod az előző baba elvesztését? mert azért a 28 hét már bőven túl van a félidőn. (a félidő 20 hét. a 40 fele)

2009. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most minden rendben lesz! Csak pozitívan gondolkodj!

Nekem 36 hetesen volt egy halvaszülésem. Ok nálam sem egyértelmű, talán a köldökzsinór.

Ezután 6 hónapra lettem babás, s most lesz 4 hónapos a pici. Minden rendben volt a mostani terhességemnél, de persze én is végigizgultam az egészet.

Drukkolok Neked!

2009. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem lesz semmi baj, nyugi. A barátnőm is így járt pont, és ő is 4 hónap után lett terhes, azóta a kismanója már három hónapos. Én is elvetéltem, de én egy év múlva lettem terhes, nekem inkább lelkileg volt nehéz, végig izgultam, nehogy új járjak mint előzőleg, de nem lett semmi baj. Sok sikert, boldog babavárást!

Üdv: két hónapos tündérke anyukája

2009. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat. Azt hiszem már kihevertem a történteket, de elfelejteni sose fogom. Mindig Ő lesz az első gyerekem.
2009. máj. 9. 17:56
 5/12 A kérdező kommentje:
13.47-es, nagyon sajnálom az előzményeket és gratulálok a babádhoz! Te is csak úgy és akkor tudtad feldolgozni a történteket, hogy hamar babás lettél? Engem ez éltet. Nem is tudnám igazán feldolgozni, ha most nem lennék újra terhes. Te veszélyeztetett voltál?
2009. máj. 9. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én 18 hetesen vetéltem el, és engem akkor az tartott életben, hogy három hónap, és újra babás lehetek.Csak ennek életem, és három hónap után el is kezdtünk próbálkozni.Nagyon csalódott voltam mikor sorra nem sikerült, pedig azelőtt szinte elsőre sikerült.Egy kemény évbe tartott, mire terhes lettem.Pokol volt az az egy év, nem kívánom senkinek, elvesztettem a hitem a jóban.Annyira akartam ezt a babát.Szóval szerintem lelkileg mindenképp jobb, mintha hosszú hónapokig hiába próbálkoznál.És szerintem a testednek is volt ereje regenerálódni.Sok sikert a babához, minden jót nektek.23 hetes km.
2009. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem ereje, hanem ideje.
2009. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

13.47-es vagyok.

Nagyon nehéz volt a 9 hónapot kivárni, s végig azt figyelni mozog-e a pici. Mivel nálunk úgy derült ki, hogy baj van, hogy nem éreztem mozogni a picit.

Sajnos azt nem mondhatom, hogy most kevésbé fáj a pici elvesztése, sokat sírtunk most is hogy megszületett a fiunk. Talán még rosszabb is volt, mert többször eszünkbe jutott milyen is lenne a másik kicsi babánk. Hát nem könnyű, pedig nekem négy gyerekem van. De ha kérdezik mindig azt mondom, hogy öt, csak sajnos egyet elvesztettem.

Nagyon sok erőt, kitartás és felhőtlen, boldog babavárást kívánok Neked!

2009. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy nem voltam veszélyeztetett, de sokkal több uh, nst-t csinált az orvosom.
2009. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
13.47-es. Én is úgy vettem észre, hogy nem mozgott. De furcsa, de most örülök nektek. Én sem vagyok veszélyeztetett, csak több a vizsgálat. Minden jót Nektek és a többi kedves válaszolónak!
2009. máj. 10. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!