Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég gyakran hányok, és...

Elég gyakran hányok, és sokszor 2 perc után, hogy a gyógyszereket bevettem! Be merjem venni mégegyszer?

Figyelt kérdés
Mindig direkt várok reggeli után, hogy hogy is alakul a dolog, és még is gyakran előfordul ez. Úgy érzem oké minden, azán meg még is szaladnom kell. Az elevitet már ezért nem veszem be csak délután. 14 hetes kismama
2008. márc. 20. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz?A Motiliumot próbáltad már?Nekem bevált hányás ellen!
2008. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
MagneB6-ot javasolta a doki,de csak nagyon indokolt esetben szedjem, mert így is sokmindent szedek. Ezt mondta, úgy, hogy tényleg ritkán nyúlok hozzá, de nem is érzem, hogy használna.Aspirint,Neo-Ferro-Folgammat,folsavat,c-vitamint,elevitet szedek.
2008. márc. 20. 11:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Amiket te szedsz,azok nem kifejezetten gyógyszerek,vagy max. az első!A legjobb,ha tényleg különböző időpontokban szeded őket,és próbálj enni rájuk valamit pl.pirítóst!Szerintem is megpróbálhatnád a Motilium-ot!
2008. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért szedsz az Elevit mellett C vitamint és folsavat?Abba minden benne van!
2008. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az Aspirint szigorúan tilos terhesen szedni! Nagyon káros a babára. Még kisgyerekeknek sem szabad egy bizonyos életkor alatt.

A vitaminok minek az Elevit mellé? Elvileg mindent tartalmaz, amire csak a szervezetednek és a babáénak szüksége van.

A MagneB6-ot viszont kifejeztetten javasolják, az én dokim is mondta, hogy nyugodtan szedjem akár napi 3X is! Sokat segít.

Hányingerre egyébként nekem bevált a citromos ásványvíz is, de az Elevitet is úgy vettem be, hogy 2 részletben. Kettétörtem és felét délelőtt, felét délután vettem be, így legalább egyik része tutira bennmaradt.

2008. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindent amit szedek a doki utasítására teszem. Az aspirinről én azt olvastam, hogy bizonyítottan csökkenti a vetélés esélyét. Nekem sajnos volt már kettő. Szerintem a doki is ezért írta fel nekem. Eddig minden rendben van, és remélem így is marad.
2008. márc. 20. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a multivitaminoktól mindig hánytam, pedig kipróbáltam többet is (elevit, centrum). Mindegy volt, mikor veszem be, mit eszek, vagy nem eszek utána, ezért abba is hagytam és gyönyörű, egészséges kislányom született, semmi hátrány nem volt abból, hogy nem szedtem. (Mondjuk én csak D-vitamint szedtem a terhességem alatt.) Próbáld meg, ha gondolod, hogy nem veszed be, hátha jobban leszel, esetleg később, ha elmúlnak a rosszullétek, újra elkezdheted szedni.
2008. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én a gravidától hánytam.mindegy mikor vettem be, reggel/délben/este, evés elött/közben/után.próbáld meg, hogy váltasz.kérdezd meg a dokit.próbáld ki az elevit helyett a gravidát.lehet neked ez jön be.nekem mondjuk fordítva volt.az elevittől jobban lettem.

boldog babavárást.

2008. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Elevittől voltam nagyon rosszul, egész napos hányinger, rossz közérzet, amióta nem szedem, jobban is vagyok! Nem kell túlzásokba esni ezekkel a vitaminokkal!
2008. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!