Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 hetesen lesz már szívhang?...

6+4 hetesen lesz már szívhang? Akkor megyek orvoshoz. Mit fogok majd látni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Elméletileg lesz szívhang , ha a kiírás 6 hét 4 napot jelent :) De ha nem lenne, ne gondolj rosszra , az "átlag" pulzálás a 7. vagy a 8. héttől jelentkezik erősebben. Bár itt olvastam már olyat is, hogy volt , akinek már 5-6 hetesen mértek állítólag a szívhangot. 6 hetesen látni fogod a petezsákot , benne a picinyke embrióval.


37 hetes kismami :)

2009. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetesen voltam először. 3mm-es volt a babónk és annyit lehetett látni egy pont elűnik majd visszajön ritmusosan :))))
2009. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pete zsákocskát fogsz látni!Nekünk hang nem volt csak az U.H.-n Lehetett látni a lüktetést!:))

17+6 ikres "kispapa"

2009. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A petezsákot fogod látni és egy ritmusosan fel-felvillanó fehér pöttyöt. Az lesz a pici szívműködése. Ha 4D-s Uh-ja van a dokidnak, akkor már hallhatod is a szívhangot ennyi idősen. De ha még nem látni/hallani, az sem jelent bajt, legfeljebb visszarendel a dokid 1 hét múlva ellenőrízni, mivel ha nem 28 napos volt a ciklusod és később fogant meg a pici, akkor lehet, hogy még nem elég nagy a baba.
2009. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem ma mérték 7 mm-es a manó és a szívkezdemény is ott pulzált már. nagyon cuki :)

6+3 napos vagyok

2009. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetesen szintén a felvillanó fehér pöttyös láttam az ultrahangon:)
2009. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Szia kismami!Mi tegnap voltunk a férjemmel Uh-on, 6 hetes a baba.Szemmel láthatóan sokkal nagyobb lett a petezsák az előző vizsgálat óta.Pontosan 3-szor akkora.Benne a baba 8 mm.Csak egy körülírt homályos körben fogsz látni egy fehérebb kis golyót.Én nem láttam pulzálást, lehet a könnyeimtől, mert amikor ráadta a hangot és meghallottam a szívhangját,na hát ez maga a csoda!!Ez a legcsodálatosabb hang a világon!
2009. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!