Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak lábdagadás esetén?

Mit csináljak lábdagadás esetén?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 24 hetes vagyok!!
2009. máj. 8. 14:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Leghatásosabb, ha felpolcolod, amikor csak tudod!
2009. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És utána megnézed a Fűrész I-II-III-IV-et. :)
2009. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a Fűrészt most nem értem.Amúgy szeretem.A kérdésre, pedig hallottam hogy jó ilyenkor almát enni, sok folyadék, kevés só, lábfelpócolás, pihenés, kevés állás, és ez ami eszembe jut.
2009. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2009. máj. 8. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Só és fűszerszegény étrend szigorúan! Tényleg használ! + sokat pihenni, felpolcolni a lábakat.
2009. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25. héttől kezdve nagyon ödémásodtam, főleg a lábam. Nekem a felpolcolás nem segített, illetve addig volt jó amíg feküdtem, de amint felkeltem a duplájára dagadt. Persze sószegényen étkezem és az ásványvíz is sószegény amit iszom, de ettől nekem nem javult a helyzet.

Aztán elkezdtem szedni homeopátiás bogyókat - gondoltam nincs veszteni valóm. Ha használ, akkor OK - ha nem akkor, nem.

(Natrium sulfuricum 9CH 2x5 szem)


Most 36 hetes vagyok és nagymértékben csökkent a lábdagadásom.

2009. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit csinálj?Bauxitfőzeléket!
2010. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!