Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja elkezdtem szedni...

Pár napja elkezdtem szedni egy terhes vitamint és 2 napja nem voltam nagy wc-n. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, rostok, yoghurt, esetleg szilvabefőtt vagy lekvár. :)
2009. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezt már nagyjából megettem de semmi:)

Azért köszönöm!

barack, meggy, 1 pohár tej majd lekvár, de semmi...:(

Az a baj, hogy nagyon feszül már a hasam és félek zavarja már a picit is.

2009. máj. 8. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg kipróbálj másfajta vitamint? Hátha csak az okoz neked ilyen panaszokat amit most szedsz.
2009. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap a következő vált be így három nap wc szünet után: 2 grapefruit kifacsarva, utána meg két magvas kifli joghurttal és reggelre meglett a hatás. :)
2009. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes megfontolnod, hogy másik vitamint szedj. Én a sok jó mellett, sok rosszat is olvasta az Elevitről és a Gravidáról, pl ezt a mellékhatást is, és emiatt voltam vele úgy az elejétől, hogy na ezt a kettőt tutira nem fogom szedni. Én Femibiont és Hipp Natalt szedtem, egyikkel sem volt semmilyen problémám.
2009. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma amíg az Elevit-et szedte a párom de átálltunk a Femibionra és rendeződött!


17+6 Ikres "kispapa"

2009. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Mint kiderült nem a vitamintól volt. Azóta is szedem a vitamint és minden rendben van.

3 napig volt szorulásom, de utánna rendben lett. A doki azt mondta ez a szervezet természetes reakciója és a terhesség alatt sűrűn előfordul majd.

2009. máj. 14. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!