Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincsenek olyan kimondott,...

Nincsenek olyan kimondott, terhessegi tuneteim?

Figyelt kérdés

Nem volt soha semmi bajom eddig,a mellem volt feszes nagyon de mar,azt sem erzem annyira,hogy feszulne.

6 hetes vagyok, de mivel volt mar ket vetelesem,nem merek elmenni ultrahangra,mert ott kozoltek velem,hogy nem el a terhesseg.Tudom,hogy el kell menni,mar lassan esedekes is,de nem merek.Mind a ket elozo terhesegnel,igy volt,hogy nem volt semmi tunetem,es most is azert felek ennyire.

Lehet a mostani terhessegem is azert ilyen?Felek nem akarom elvesziteni!!!!


2009. máj. 8. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jobb minnél hamarabb túlesni ezen a dolgon!!

Ha minden rendben van a babával, akkor ez a mostani drukk, idegeskedés biztos nem használ neki!! A baba érdekében menj el!! Az élő embrió meg nem minden esetben produkál terhességi tüneteket. Nekem sem volt semmi bajom, még egy kósza hányinger sem!

Fel a fejjel!!! Biztos minden rendben lesz!!!:)

2009. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Átérzem, a fájdalmad, félelmed, nem kell.

Menj el, nézzen meg doki. Tudom nem nyugtat meg, de ha pozitívan állsz a dolgokhoz, akkor minden rendben lesz, és az a manóka ott jól van, veled marad.

Ha nincsenek tüneteid, nem jelent semmit.

Terhesség előtt 14.naptól kezdve a testem teljesen meghülyült, akkor is amikor max szűznemzéssel, és minden terhes tünetet produkáltam, a fiammal elő sem jöttek!!!! és nagyon jól van. Nyugalom, és nagylevegővel menj el szépen a dokihoz. Lehet most azért szédülsz le az ágyról, mert ikreid lesznek, hármas, és túl jól vannak:D

Kitartást!!! És SOK boldogságot a Pici(k)hez:D:D:D(sose tudhatod)

Írd meg mi volt.

2009. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ezen, mert az árt a babának, inkább lazulj és godolj arra hogy minden rendben odabent. Megértem hogy félsz megvan rá az okod, de inkább koncentrálj magadra és babucira. Pihenj sokat. Szorítok neked.
2009. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mindíg aggódtam,mint te!Elején volt hogy majd eldurrant 1 hétig a mellem,aztán 1hétig semmi!Hányással is ugyanígy voltam!2-3nap hánytam,2-3nap nem!Mindig izgultam az ultrahang elôtt!De nem volt semmi gond!14.hétben vagyunk,,már,,! Mellem már nem feszul,de hányás néha elô jôn még!
2009. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Nyugodj meg! Mi volt az oka az előző két terhességedben a vetélésnek? Küzdesz a hányással?

Hasonló helyzetben voltam én is.

Már a fogantatás után 3 nappal biztos voltam benne, hogy állapotos vagyok. Éreztem. Jöttek is a tünetek, kivéve a hányást. Csak a mellem nőtt meg. Időnként émelyegtem, de sosem hánytam.

A 7-8. hét környékén beteg lettem. A megfázás mellé egy hasmenéssel járó vmit is összeszedtem, és utána elkezdtek "eltűnni" a tüneteim... Már nem éreztem olyan feszesnek a mellem, nem fájt, stb.

Elkeztem barnázni. Stressz hatására ez fokozódott.

Nagyon megijedtem, elmentem orvoshoz, aki szerencsére mindent rendben talált, de Utrogestant írt fel. Mikor kimondta, hogy fenyegető vetélés, nagyon bepánikoltam.

Elkezdtem használni az Utrogestant. Másnap reggelre már rózsaszínes volt a pecsételés. Ekkor az orvos javaslatára emeltük az Utrogestan adagot napi 2-ről napi 3-ra, és azóta, hál'Istennek minden rendben van. Holnap leszünk 12 hetesek. :)

Noha most sincsenek erőteljes terhességi tüneteim, remélem, hogy a kis pocaklakóm is jól érzi magát, és jól van. Kedden megyünk ultrahangra. Nagyon izgulok, de remélem, minden rendben lesz.

Azt javaslom, mielőbb menj el orvoshoz! Nézzétek meg ultrahanggal, hogy van a kis picúr. Mivel már kétszer volt vetélésed, biztos, hogy fel fog írni progeszteront az orvos. Ha nem tenné, kérd! Ha nem akarja, vált orvost! Az Utrogestanon kívül van egy másik is, de nem jut eszembe a neve. Az Utrogestanról viszont csak jót tudok mondani. Nekem tényleg használt! A genetikai okokból fakadó vetélést nem tudja megakadályozni, de a hormoningadozásból, hiányból fakadót igen, és nincs mellékhatása!

Szedjél terhesvitamint és magnéziumot. Nem a legolcsóbb, de én a Femibion 800-at szedem, és szerintem tényleg jó.

A magnézium hatékonyan oldja a görcsöket, ami szintén nagyon hasznos! Az egész terhesség alatt is, nem csak most, de most különösen fontos lenne neked! Választhatod a Magne B6-ot - főleg, ha sovány alkatú vagy. Ha hízásra hajlamos vagy, inkább a Magnerot-ot szedd. Picit drágább, de nincs benne B6 vitamin, ami étvágyat csinálna, és jobban felszívódik. Össze kell rágni. Nincs túl jó íze, de a gyerkőcért mindent. :) Én napi 3-at szedek a magnéziumból és persze napi egyet a terhesvitaminból.

Nagyon drukkolok Nektek! Remélem, most összejön!

Mindenképpen írj, ha voltál már orvosnál.

Bocsi a hosszú válaszért. Remélem, segítségedre voltam. :)

2009. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

A korzetinel voltam,mivel kufoldon elek es eloszor itt oda kell mennem,o irt fel duphastont,es terhes vitamint,amit szedek is duphastont;3*2

Magan dokihoz fogok ma bejelenkezni ultrahangra,mert itt mire ram kerul a sor a korhazba lennek vagy 4-5 honapos /ez komoly/Majd irok mi volt

2009. máj. 8. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!