Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ereztetek femes izt a szatokba...

Ereztetek femes izt a szatokban a terhesseg barmelyik szakaszaban? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Masodik baban dolgozunk, az elsonel nem tapasztaltam.. most viszont minha.. meg nem teszteltem.. jelentkezhet ennyire koran??
2009. máj. 7. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fordult meg a fejemben hogy kismama lehetek amikor megéreztem ezt az ízt a számban ( valahol olvastam még régen, hogy ez is lehet terhesség alatt). 5 hetes voltam.
2009. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is az elején éreztem. Bár nekem volt már hányingerem is akkor.

majd írj, ha teszteltél! :) Drukkolok Neked!

2009. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső tünet volt, még a menstr. időpontja előtt.
2009. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben végig éreztem a fémes ízt, még az ásványvizet sem tudtam meginni, mert azt is "vas ízűnek" éreztem.
2009. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!!! En is meg a menstr. elott vagyok, ezert nem tesztelek meg legalabb 3-4 napig.. remenykedem!!
2009. máj. 8. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!