Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vizsgál meg a doki...

Hogy vizsgál meg a doki először hüvelyin vagy uh-on?

Figyelt kérdés
Másik topicban is kérdeztem de itt is érdekelnének válaszok mik a tapasztalatok ha két héttel a kimaradt mensi után egy pozitívat teszteltem és elmegyek dokihoz, akkor hüvelyi vizsgálatot végez vagy uh.ot csak a hüvelyi vizsgálat nem árt a babának?És ha Sztk-ba megyek másképp vizsgálnak mint magán doki?
2008. márc. 19. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi uh-t csinált, nem árt a babának és jobban látni vele, hogy tényleg ott van-e.
2008. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem hüvelyi UH-ot csinált az orvosom,és nem volt semmi gond(5 hetesen),ezmellett manuálisan is megvizsgált.

Az SZtk-ban a felszereltségektől is függhet,nálunk csak manuális van ,és ha úgy látja küld további vizsgálatokra-UH először hüvelyi,majd ha nem látja rendesen hasi UH.De mondom ez attól függ, hol laksz.

2008. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Békésmegye szerintem Békéscsabára megyek
2008. márc. 19. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában,ha magán rendelőbe mész,ott hüvelyi UH-t csinálnak(nálam is ez volt,nem árt a babának)itt pontosabban látják a magzatot. A tesóm SZTK-ba ment,ott nem volt végig csak hasi UH volt.

2008. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először megvizsgált hüvelyen keresztül, aztán elküldött uh-ra, mert azt nem ő csinálja (ha csak nem magándoki). És az eredménnyel kel hozzá visszamenni. Ha még csak a petezsák látható, általában két hét múlva visszarendelnek és akkor már ott dobog a kis szíve is.

Sok sikert!

2008. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre voltam kíváncs csak aggódok hogy minden rendben legyen...Mert ha erősen megvizsgál nehogy a babának ártson...
2008. márc. 19. 14:46
 7/8 anonim válasza:
nem árt a babának, szerintem. Tévhit, hogy a hüvelyi vizsgálat árt. Nekem nem is fájt.
2008. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magándokihoz járok,és az eleje óta hasi uh.-ot csinál.Kézzel is csak a 12-ik hét után vizsgált meg,mert akkor már kics a vetélés kockázata.
2008. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!