Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május végére kiírt kismamák,...

Május végére kiírt kismamák, hogy vagytok? Hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom a picit,már azt se bánnám ha már megszületne.
2009. máj. 7. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Jajj, ne is írd.. én is május végére vagyok kiírva; múlt héten még nem volt nyitva a méhszájam , csak azt érzem, hogy esetleg előbb jön . Vagy csak szeretném?:)

Már várom, mert itthon igazán elvagyok, de néha már nagyon türelmetlen vagyok... aztán meg arra gondolok, hogy "felelőtlenség" igy drukkolni , mert a babó még addig is növekedhet szépen, és az neki csak jó :)


37 hetes kismami :)

2009. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 31-re vagyok kiírva, kislányt várunk. Már van egy 5 éves lányunk.

Már mindennel készen vagyok, csak a baldahint nem tettük fel, hogy ne porosodjon. A férjemnek már összekészítettem a kórházból hazahozós ruhát is.

A mozgással nincs gondom, de ülni nem nagyon tudok. Éjszakánként átlag 4-5* szoktam felébredni pisilni, de utána minden gond nélkül visszaalszom. A babám általában délután-estefelé aktívabb, olyankor szinte beleremeg a hasam :-)

Eddig 8kg-ot híztam, a méhszáj nekem is teljesen zárva van.

Már én is nagyon türelmetlen vagyok, de ez csak addig tart, amíg nem érzek egy kis josló fájást. Olyankor mindig beparázok, és azt gondolom, hogy még nem vagyok készen, szükségem van még egy kis időre :-)

Mivel a "nagy"lányom császármetszéssel született, ezért egy kicsit bennem van a félsz, hogy most is úgy fogok, de az orvos szerint semmi akadálya a természetes szülésnek. Hát, nagyon remélem, hogy igaza lesz.

2009. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Május 27 re vagyok írva, de már nagyon számolom vissza a napokat.Már én sem bánnám,ha túl lennék rajta.Nehéz már minden.Tegnap óta málnalevél teát is iszom.Lehet, hogy csak én vagyok túl türelmetlen?

2009. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én május 14-re vagyok kiirva, de én is nagyon türelmetlen vagyok, alig várom hogy életem szerelmét (kisfiú) a kezembe fogjam.
2009. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!