Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetesen nem hízok, nem nő a...

20hetesen nem hízok, nem nő a mellem :( csak a hasam ami egyre nagyobb :) mit csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon vékonyka vagyok, szeretnék kicsit hízni, de nincs az az ellenálhatatlan evési vágyam.ugyanúgy, ugyanannyit eszek, mint terhességem alatt.mit csináljak?
2008. márc. 19. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen alkatfüggő, hogy ki mennyire hízik.

Ha eszel rendesen (vitamindúsan), akkor a babának meglesz minden, amire szüksége van. Ha nem kívánod, nem kell feltétlenül "teletömni" magad.

2008. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem az a normális ha valaki 30 kg felszed, mert "kettő helyett" eszik. Én már a 23 héten járok és még csak 4 kg plusz van rajtam, pedig ha este 10-kor jön rám az éhség akkor is eszem. Te ilyen alkat vagy. A védőnő azzal nyugtatott amikor én is aggódtam, hogy volt már neki olyan kismamája, aki csak 7 kg-t hízott a terhessége alatt és 4 kg-ós egészséges babát szült. Ha nő a hasad az azt jelenti, hogy nő a baba is, ha egyébként minden eredményed rendben van kár emiatt izgulnod.
2008. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, minden eredményem rendben van ,én is jól érzem magam, a baba is /sokat "focizik" /.

csak mindig azt gondoltam , már a terhességem elött is, hogy de jó lesz egyszer terhesnek lenni, majd egésznap eszek / mert amúgy szeretek enni :) /.de nem.mindegy ennek majd biztos pár év múlva örülni is fogok, hogy nem híztam (el).

boldog babavárást

2008. márc. 19. 11:21
 4/4 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok, annyi különbséggel, hogy én a terhességet már eleve nagy súllyal kezdtem Egyáltalán nem vagyok vékony alkat, de még nem híztam.Amikor étvágyam van eszem.Mindenki azt kérdezi hogy diétázom-e, még az orvosom is.Ne aggódj minden rendben.Engem mindig azzal, gyötörnek hogy a végén majd jó pár kilót felszedek.Jó baba várást

20.hetes kismama

2008. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!