Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti írtok várandós-blo...

Kismamák ti írtok várandós-blogot?

Figyelt kérdés
Sok kismama ismerősöm vezet netes blogot, ahol leírja mikor volt vizsgálaton, mit vásároltak stb stb. Ti csináltok ilyet?Én félnék, hogy mi van, ha valami baj lesz, és minek kiabáltam el a baba dolgot a bloggal.(de ez csak ez én paranoiám)
2009. máj. 7. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írtam, mert sosem voltam az a naplóíró-típus :)

Inkább mással töltöm a szabadidőmet, dehát: kit mi köt le, mi okoz neki örömet.

De szerintem ne parázz azon, hogy "mi lesz ha..." -ezek a gondolatok nem vezetnek semmi jóra! Csak pozitívan...!


Jó babavárást

2009. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem blogot írok, hanem könyvet a terhességemről, az élményeimről, hogy éltem meg az első terhességemet stb... - amit majd egyszer talán odaadok a fiamnak. :-)

Mivel nem tudok mindennap írni, ezért nem fogtam bele blogba, de szerintem jó ötlet.

Ha még nagyon friss a terhességed, azért várj még egy kicsit.

2009. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nem szabad borulátónak lenni. Én sem vagyok az a naplóíró típus, de kaptam a terhességem elején egy pocakosnaplót, abba írtam még az elején hogy hogy tudtam meg, hogy mondtam meg a férjemnek, milyen volt az első uh, de azóta nem írtam bele. Most 17 hetes vagyok, időm lenne rá, de valahogy mégsem írok. De nem rossz dolog mert legalább később az ember vissza tudja olvasni hogy mi minden történt vele, még apróságokat is amiket esetleg elfelejtett. :)

Ha akarsz, nyugodtan írj, nem lesz baj a babával!

boldog babavárást kívánok!

2009. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!