Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fordul ki a köldök, ha...

Mikor fordul ki a köldök, ha kifordul?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok, de még semmi jele ennek, na nem mintha hiányozna, csak nem tudom, hogy mikor "szokott"..

kinek mi a tapasztalata?


2008. márc. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják a baba nemétől is függ, a lányoknál általában nem jellemző, persze előfordul, nekem fiú lesz és már 14 hetesen kezdett elég rendesen kifordulni, pontosabban kidudorodni, ez a mai napig egyfolytában úgy marad:) most 33 hetesek vagyunk és teljesen átlátszik a pólón v a pulcsin is, de attól függ Ő mennyire nyomja ki:)
2008. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem változó.én a 21.hétben vagyok, múlthéten kijött.van, hogy jobban, van hogy kevésbé.

lehet alkattól is függ.én nagyon vékony vagyok, magomhoz képest jó nagy hassal.

boldog babavárást

2008. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen változó.Én a 39. héten tartok , nekem nem fordult ki.Inkább ellaposodott.

Hogyha 28 hetesen még semmi jele nincs (elég mélyen van) elképzelhető,hogy nem is lesz kifordulva.

2008. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem is alkatfüggő én 33. hetes vagyok és még nem fordult ki és egyáltalán nem úgy néz ki mintha kiakarna, egyébként kislányt várok! Boldog babavárást!
2008. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én jelenleg 25 hetes vagyok, de már a 20. héten kifordult. Lehet azért mert alapból vékony vagyok, a hasam viszont nagyon dudorodik!

2008. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ,h mekkora apocid.Én 31 hetes vagyok,és úgy istenigazából nem fordult ki,inkább ellaposodott,és egy pisi dudorka van benne,de körölötte még van egy kis mélyedés is.Amikor fel vagyok puffadva,vagy a kis béka úgy fekszik,akkor jobbankint van...
2008. márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!