Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen kaphatok kulancs...

Terhesen kaphatok kulancs elleni védöoltást? Vannak cicáink és falun lakom.

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Kérdezd meg a dokidat,de a cicák ha kullanccsal is térnek haza,úgy tudom nem megy át akkor már emberre,vagy más állatra.Ha kiszedte belőlük valaki akkor meg el kell égetni,hogy tuti ne másszon másba.Te meg maximum kerüld az erdős részeket!:)
2008. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tuti,de én ugy tudom,terhesen nem oltanak be kullancs ellen..
2008. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Terhesen semmi ellen sem oltanak be.Én is be akartam magam oltatni influenza ellen, de mondta a doki, hogy ez ilyenkor öngyilkosság lenne, mert bevinnénk a vírust...

2008. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEm oltanak,de azért a cicáiddal óvatosan,ha kijáróak,nehogy valami bacit bevigyenek más idegen állatról.
2008. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kullancs ellen nincs védőoltás. Csak az általa terjesztett agyhártya gyulladás vagy a Lyme kór ellen... De nem hiszem hogy beadják Neked ilyenkor!
2008. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!