Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egyszer egy héten elektromo...

Ha egyszer egy héten elektromos kapun megyek be egy céghez, ahol másodállásban dolgozom, árthat-e?

Figyelt kérdés
Ja, hiperszuper ellenőrzőkapuk vannak, azt sem tudom valóban milyen hatás ér.
2008. márc. 18. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy bármi gáz lenne.
2008. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sztem ne is menj az utcára, metróval meg végképp ne utazz..Persze othhon is kelrülni kell néhány dolgot!Figyelj oda!
2008. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit elviccelte az elöttem szóló, de azért igaz. a suprmarketekben is hasonló jelzőrendszerek vannak.nem hinném, hogy ártalmasak lennének.

boldog babavárást

2008. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig ez fel sem merült bennem, csak valahol olvastam. Nem azért kérdeztem, hogy a kedves válaszoló "fikázzon".Köszönöm.A másik válaszolónak is.
2008. márc. 18. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is aggódtam a kapuk miatt, mert én is olyan helyen dolgoztam, és amikor rákérdeztem a nődokinál, mosolyogva csak annyit mondott, hogy akkor a mikró elé se álljak. Szóval nem ártalmas.
2008. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vicces a második válaszoló, miközben neki sincs halvány fingja sem arról hogy tényleg nem-e árt!

Teljesen mások a szupermarketes kapuk mint pl. ami a bíróságokon és reptereken van.

Szerintem kérdezz rá legközelebb hogy milyen a berendezés (mágneses-e) és kérdezz rá a dokidtól.

2008. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem talán mágneses is.
2008. márc. 18. 16:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értek az ilyen kapuk működési módjához, de gondolom, hogy ha veszélyt jelentene, akkor esetleg figyelmeztetnének valahogy, hogy a terhes nőkre veszélyes. (Ha annyira veszélyes lenne!)Mint ahogy ráírják a gyógyszerre, vagy elmondják a röntgennél... ilyesmire gondolok. Szerintem ne aggódj, nem tudom elképzelni, hogy kárt okozna. Inkább élvezd a terhességet, boldog babavárást!
2008. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!