Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes terhesen nem kívánom...

20hetes terhesen nem kívánom a sexet. mit csináljak?

Figyelt kérdés

nem a páromat nem nem szeretem, nagyon is szeretem őt, egész egyszerűen a sexhez nincs semmi kedvem.vajon meddig viseli ezt el?

még az elején heti 1x rávett / persze, ha benne vagyunk a dologba jó :) /de most már kéthete nemtudom rászánni magam.mit csináljak?mert tudom neki szüksége lenne rá, nem is hibáztatom érte.valaki?valami tanácsot?tud adni?


2008. márc. 18. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hormonok velejárója.

A párodnak muszály megértenie,hogy vannak ilyen, sőt lesznek még ilyen időszakok a terhesség alatt.

Mond meg neki, hogy szülés előtt 1 hónappal és szülés után 6 héttel sem ajánlatos a szex. Tudnia kell mi vár rá és persze megértőnek kell lennie.

Képzeld el azokat a nőket a párjukkal együtt akik veszélyeztetett terhesek és végig tilos a szex.

Vedd meg a kismama újságokat abban mindig találsz hasonló problémákról szóló cikkeket. Vagy az interneten keress utána, biztos találsz megoldást.

Én 23 hetes terhes vagyok és nekünk az első 12 hétben tilos volt a szex, majd kb. 6 hétre elmúlt a problémám és akkor lehetett. Most megint nem lehet mert újra görcsölök. Szóval képzeld el hogy nekünk csak ez a 6 hét adatott meg és ez alatt sem volt kedvem hozzá sokszor.

Erőltetni nem szabad, mert stresszelni fogsz és ez nem tesz jót a babának. Van más megoldás is hogy ki tudd elégíteni és talán azzal is elégedett lesz.

Fel a fejjel biztos találtok megoldást.

2008. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valahogyan nem tudnak téged jobban rávenni erre? Felizgatni téged valamivel? Vagy, ha csak mondjuk Te elégítenéd ki őt?
2008. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

megérti a párom, csak azért úgy oda-oda szúrja, hogy :

na eddig hetente 1xvolt, most majd havonta, aztán meg egyáltalán nem.mert tudja ő nagyon jól hogy a végén+utána se lehet.de az más hogy nem lehet, meg nem akarom, a nem lehetet jobban megértené szerintem.

köszi a válaszokat!

2008. márc. 18. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg a hormonok miatt van, nem semmi változás áll be a szervezetünkben. Ezt meg kell érteni. Annak nincs értelme, hogy erőltesd, mert attól nem jön meg a kedved. Nekem is van, amikor olyan sz....rul érzem magam, hogy nincs kedvem hozzá, akkor valóban más megoldást keresünk, hogy a Párom azért ne szenvedjen hiányt. Már olyan is volt, hogy én "csak" néztem. És sokkal jobb volt úgy is, mintha egymagának csinálná. Szóval próbáljatok megoldást találni rá úgy, hogy ne erőltessétek! 28 hetes kismami.
2008. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia..szerintem ez gyakran elofordul a kismamaknal.

En 24 hetes terhes vagyok es ha jol szamolom akkor sokkal de sokkal kevesebb a szex mint azelott....az elejen feltettem a babocat....aztan jott a hanyingeres idoszak....aztan mindent csinaltam volna csak szex ne legyen.....es ugy ahogy mondod..ha benne vagyunk akkor jooo..:-))) Csak nehez hozzafogni:-)

Remelem lessz meg jobb is...mert en amugy elveztem es elvezem is..csak most valahogy kerulom.

2008. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne tegyél semmit4 Meg fog változni. Én 24. hetes vagyok és van mikor 2 hétig sem hiányzik. Sokszor amikor ráveszem magam utána az számolgatom , hogy kb a férjem , mikor említi meg ujból. És már előre , nem akarom . Amikor meg én szeretném akkor általában dolgozik( 2 hetente 1-szer) Nem tart öröké!
2008. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!