Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák! Nektek is...

28 hetes kismamák! Nektek is kész szenvedés már az alvás?

Figyelt kérdés
Én csak forgolódom, és elég nehéz ilyenkor a pocit "vinni magammal" Nem akarom összenyomni a babót, nem merek nagyon ráfeküdni az oldalamra se, de ha csak a lábamra helyezem a súlyt, akkor totál zsibbad, fáj, és már fordulnom is kell a másik oldalamra, ott pedig kezdődik az egész elölről...:(
2009. máj. 6. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 20. héttől szoptatós párnán alszom. Vannak jobb és rosszabb éjszakáim, de a párna alátámasztja a pocit, így valamelyest kényelmesebb az alvás.

Nem is utazom sehova párna nélkül.

32 hetes kismama ;-)

2009. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 27 hetes vagyok, de hasonló cipőben járok. Nagyon rosszul alszom mostanában. Én az oldalamon alszok, nem valami kényelmes így sem, de attól nem kell félni, hogy megnyomod a Babót. Úgyis jelez, ha valami nem jó neki! Én régen csak hason aludtam, az nagyon hiányzik. Már háton sem kényelmes, és úgy tudom, ilyenkor már nem is ajánlott. Nekem éjjel még a vérnyomásom is ingadozik, ma például alvás közben ájulásos tüneteim voltak, arra riadtam fel. Esetleg, ha szoktál nap közben aludni, azt próbáld csak éber pihenésre korlátozni, úgy talán mélyebben tudsz majd aludni éjszaka.

Kellemes babavárást!

2009. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, a babát nem lehet "összenyomni":)! Nyugodtan aludj az oldaladon, ha úgy kényelmesebb, tegyél a hasad alá és a két lábad közé párnákat és kísérletezd ki, hogy a legkényelmesebb neked, mert a pihenésre nagy szükség van, hiszen az utolsó hetek a legkeményebbek, amikor már tényleg nem lesz jó sehogysem. Én szerencsére 8-10 órákat alszom és sokszor arra ébredek, hogy a hátamon fekszem, de az orvos szerint ha ez a kényelmes, akkor baj biztosan nem lesz belőle! Remélem hamarosan te is alszol egy jót! Üdv: 31h km
2009. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 28 hetes vagyok. ÉN sem alszom valami jól. Ráadásul minden hülyeséget összeálmodok. Pedig ez korábban nem így volt.

De kényeémi szempontból segített az, hogy oldalt fekszem, és teszek egy nagypárnát a térdeim közé.

Így jobb.

2009. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!