Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvas cumival, egy kesz...

Alvas cumival, egy kesz szenvedes.4 hos kisfiam cumival alszik el este, illetve probal elaludni, ami nagyon sokara sikerul neki. Hogyan szoktassam le vagy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Ugy alszik el, hogy mind a ket keze az arca elott van, kozvetlenul a cumin, amit piszkal mikozben mar csukva van a szeme es probal elaludni. Viszont, ahogy piszkalgatja a cumit mindig kiesik neki, kiveri es erre megebred. Ez megy kb. fel oran at mire annyira elfard, h a kezei leesnek maga melle. Ez csak azert faraszto, mert meg nem tudja visszatenni a cumit es ahanyszor kiesik hiv, h tegyem neki vissza. Nagyon faraszto, foleg hajnalban amikor meg eszik egyszer.
2009. jún. 5. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én babám is 4 hós és ő is cumival alszik el. Sajnos ő egyáltalán nem tudja megtartani, ezért amíg ő el nem alszik, ülök az ágya mellett és tartom neki a cumit. Számomra ez egyáltalán nem megerőltető, általában fél óra alatt elalszik. Próbáld ki ,hogy segítesz neki, lehet akkor hamarabb el tud aludni.
2009. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt a cumi gondrol tv müsor és azt tanácsolták elkell venni. párnap mulva elfog nélküle is aludni. én mostanába plédit adtam a babámnak mert a mellrészén a zsákját probálta az arcához huzzni.
2009. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam,h el akarja takarni az arcat, de, ha adok neki egy kis pledet vagy ilyesmit akkor csak az arcara huzza es kapal,h nem kap levegot. Azt meg nem merem otthagyni nala.
2009. jún. 5. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:

az én kis fiam 5.5 hós

pár hetes korát egy textil pelenkával alszik

megnyugtatja!

van olyan is amikor az arcára húzza, semmi gond vele, kap levegőt! persze van légzésfigyelőnk, ez azért megnyugtat!

mindig a pelust "bögyörgészi", a cumi meg csak jár a kis szájában, nem piszkálja

2009. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!