Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 5 hetes terhese...

Normális, hogy 5 hetes terhesen nagyon fáradt és kimerült vagyok? Nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok az lett gyanus, hogy állandóan fáradt, álmos voltam. Először azt hittem beteg vagyok, csak később esett le, hogy az előző terhességem is így kezdődött. Ez velejárója a kora terhességnek. Valaki hányni kezd, valaki állandóan álmos stb. Jobb esetben nem mind együtt:)

Nyugi, a második harmadtól jobb lesz! Gratulálok a babához. 22 hetes kismami

2008. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első tünetek között volt az állandó fáradtság és álmosság. Szerintem teljesen normális.
2008. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, teljesen normális! Nekem is ez volt az egyik legelső tünet. A jó hír, hogy a 12. hét után ez is jobb lehet, nekem legalábbis sokkal több energiám van azóta.
2008. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a legelső tünet, órákat voltam képes aludni napközben, és este mégis ugyanúgy aludtam. Iszonyatos fáradtságot éreztem akkor is, ha nem csináltam semmi fárasztót. És ez kb. 4-5 hetesen kezdődött. Azóta is tart.

Boldog babavárást!

10 hetes kismama

2008. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezekkel a tünetekkel küzdök.A déleőtt még csak el is telik de ebédután szönyű.Kitartás!6 hetes kismama
2008. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 hetet végig aludtam :)
2008. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!