Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet valaki veszélyezte...

Mitől lehet valaki veszélyeztetett terhes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. vérzés, korábbi vetélés, ikerterhesség miatt.
2008. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagy idősebb első szülő nő, vagy 40 feletti többedszerre szülő nő - őket a nőgyógyászok automatikusan veszélyeztettetként kezelik
2008. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha azért kérdezed mert otthon szertnél maradni, nyugi megoldható.A háziorvosdnak ha elmondod, hogy a munkáddal nem tudod eggyeztetni a dolgot akkor segítenek.Én olyan helyen dolgoztam ahol ugyanúgy elvárták volna tőlem, hogy emelgessek és még szemrehányóan néztek rám amikor segítséget klértem.Hozzáteszem 12. héttől itthon vagyok.Nem éri meg feláldozni magunkat ha nem muszály...
2008. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen szerintem is simán kiír a háziorvos,én is olyan helyen dolgoztam ahol emelgetni kellett és sokat hajolni,ez persze nem tesz jót a pocaknak mert állandóan feszül. mondjuk én még csak a 10-ik hétben vagyok,de már itthon pihizek,mivel volt már egy vetélésem,így mégegyszer nem kockáztatok,sokkal fontosabb a babám.
2008. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 15hetes vagyok,de a 8-től itthon vagyok.4műszakba jártam dolgozni.Páromék 1óra utazásra laknak és nehezen viseltem.Elektromos kapuk vannak,stb a cégnél így nem volt gond itthon maradni.Sőt a főnökök is javasolták.
2008. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!