Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok. Nagyon be...

27 hetes vagyok. Nagyon be van gyulladva a fogínyem és sokat vérzik is, mit szedjek rá?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
gingisol, curasept, corsodyl, phlogosol oldalt. de kérdezd meg használhatják-e kismamik.
2008. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ellen nem tudsz tenni,végig fogja kísérni a terhességed. Nekem az elejétől fogva van ez a problémám és hidd el,mindent kipróbáltam,csak felesleges pénzkidobás! A fogorvosom azt mondta,hogy öblögethetem langyos sós vízzel és gyenge sörtéjű fogkefével mossam. Ha meglesz a baba,elmúlik :) . Kitartás! (az almát kiskéssel edd és a hátsó fogaiddal rágd)
2008. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az alapos fog- és fogínymosás!
2008. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem még a fognyakam is előjött, nekem a zöld elmex bejött.Elvileg a gyulladásokat csökkenti és igen, még a fognyaki fájdalmam is elmúlt.Remélem neked is beön.Amúgy a phlogosol nem árt ha otthon van, mert ez a glycoseft-nek az újított mása, nem sárgítja a fogakat és mindenféle szájban lévő elváltozáson segít.Nekem régen nyáron mindig fehér hólyagok jöttek ki a szájüregemben azon is segít.

19 hetes kismami

2008. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedjél c vitamint, az csökkenti a kapilláris vérzéseket.Nekem is vérezgetett. A 20. héten sajna veszélyeztetett lettem, mert elkezdtem vérezni (nem az ínyem)a doki emelt c vitamin adagot javasolt, és a fogínyvérzés is elmúlt tőle.

2008. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!