Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan be van gyulladva...

Iszonyatosan be van gyulladva a torkom, lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés
20 heteske
2010. szept. 21. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Az enyémnek nem volt baja. Igyál szódabikarbónát, az öli a bacikat, pihenj sokan, és igyál kamillateát!
2010. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hát én 3 héttel ezelőtt voltam tiszta nátha,abból kikezeltem magam mézes citromos hársfateával,de mihelyt kimentem belőle kezdett fájni a torkom ami sajna el se múlt a természetes házi patikától és sajnos háziorvos lett a vége és antibiotikum.Nagyon féltem az antibiotikumtól,de azt mondta az orvos is meg a nőgyógyászom is,hogy jobban kell félni a gennyes torok vagy mandulagyulladástól,mert az veszélyesebb a babára!

Ha nem múlik pár napon belül akkor szerintem mutasd meg a dokinak.Amúgy a tantum verde is jó ha időben elkezdi vele kezelni az ember és azt szabad kismamiknak is.Jobbulást neked!

20+5 heteske

2010. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Homeogene9 homeós gyógyszert! Ezt kismamaként is szedheted, hiszen csak a saját immunrendszeredet stimulálja, a babádra nincs hatása. mondjuk, ha komoly a helyzet, inkább menj orvoshoz, ő tud olyan gyógyszert adni, ami a babának nem árt, de téged meggyógyít!!! Egy nem vagy rosszul kezelt gyulladás több bajt okoz, mint amennyit a gyógyszer tehetne... Jobbulást! Egyébként terhesség alatt még antibiotikum is szedhető, csak nem mindegy, hogy milyen hatóanyagú, ezt az orvosok tudják!!
2010. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!