Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hétben folyamatsan nagyon...

31. hétben folyamatsan nagyon kemény a hasam. Jó nagy adag mgb6-ot kell rá szedjek. Mikorra enyhül ez a göcsölés ami a keményedést okozza?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig keményedett a hasam, napi 3x2 MagneB6-ot szedtem/szedek a Gravida mellé. Ne aggódj, pihenj sokat, ne ülj vagy állj sokat egyhelyben, a dokim szerint ki lehet húzni a végéig... 35 hetes kismama
2008. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem már 15 hetesen keményedett a hasam, de csak 20-22 hetesen okozott olyan panaszt, hogy már fájt is. Most kaptam 26 hetesen magnézium port, 3X1-et, szedem, de nem érzek különbséget... Itt olvastam, hogy sokaknak nem segít a magnézium sem...

Barátnőm is végig keményedett, sok pihenés, ha kell sétállni lassan megfontoltan, és semmi baj nem lesz!! :-)

2008. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!