Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfájáskor segít a hideg...

Fogfájáskor segít a hideg borogatás?

Figyelt kérdés
Végülis nem fáj a fogam, csak néha pár másodpercre elkezd lüktetni, fájdalomcsillapítóra nincs szükség. Tegnap megnéztem és az ínyemen felfedeztem egy kis csomót, ami nyomásra érzékeny. Lehet gennyzacskó? Fogidokihoz csak jövő héten tudok menni. Addig segíthet a hideg (jeges) borogatás, nehogy begyulladjon? Mit fog vele csinálni a doki? Előre is köszi a válaszokat. 10 hetes kismama vagyok
2008. márc. 18. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a hideg enyhíti a fájdalmat. Esetleg kipróbálhatsz valamilyen ínygyulladásra való oldatot is öblögetésre (Corsodyl vagy Gingisol), aztán irány a fogorvos!
2008. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy az segít-e, de szerintem lehetséges valamivel öblögetned kellene. mondjuk phlogosol oldalt, de kérdezd meg, hogy azt kismamiknak lehet-e, mert azt én sajna nem tudom. az is lehet, hogy szájfertőzésed van ott, és nem is gennyzacskó.
2008. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy curasept oldalt
2008. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor megpróbálok addig öblögetni valamivel. Mindig is féltem a fogidokitól, de a babám érdekében mindent megteszek, Ő a legfontosabb. Terhesség alatt meg egyébként is kötelező a fogak ellenőrzése. Mégegyszer köszi és boldog babavárást mindenkinek.
2008. márc. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!