Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy már most vizesed...

Normális hogy már most vizesedik a lábam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az utolso menszsesz szerint 16 hetes voltam vasarnap,a dokim szerint a baba 15 hetes.Azt szeretnem kerdezni,h masnal is elofordul mar ilyen koran vizesedes,es mit tett ellene?

Koszonom a valaszokat


2008. márc. 17. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem a 16.héten úgy bedagadt a kezem, hogy rászolrúlt a gyűrű.Erre keltem fel, azóta meg semmi, de a bokámon már látszik, hogy vizesedek..:o( Minden alkat kérdése sajnos

2008. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

..újra én, bocsi...

Polcold fel a lábad ahogy amikor tudod, nekem mindig ezt mondogatják, több kevesebb sikerrel.

19 hetes kismami

2008. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszodat

Boldog babavarast kivanok

2008. márc. 17. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha legközelebb a védőnődhöz vagy a dokidhoz mész, kérdezd meg! Addig is kerüld a sós és a nagyon fűszeres ételeket, mert azok megkötik a vizet, és persze pócold fel a lábad!
2008. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat
2008. márc. 17. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja még valami! Most írtam az utolsó választ. Elfelejtettem mondani, hogy időnként nézegesd a vérnyomásod, mert a vizesedés esetlegesen a magasabb vérnyomásra is utalhat. Nekem tanácsadáson (de csk ott, fehérköpenyes szindróma :-)) mindig magasabb, és kérdezgetik, hogy nem e vizesedek!
2008. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, vigyázni kell a vizesedéssel!Mindenképp emlitsd meg a dokinak,és ami a legfontosabb kerülni kell a sós,füszeres ételeket,ne álldogálj sokáig és felpocolt lábbal probálj pihizni!boldog babavárást!

Üdv:15 hetes kismami

2008. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!