Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam védőnőnél, (Én...

Ma voltam védőnőnél, (Én híztam 16 hét alatt 6kg-ot most 58kg vagyok) és azt javasolta járjak terhes tornára. Az milyen?

Figyelt kérdés
Mostmár 17 hetes kismama.
2008. márc. 17. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhes tornán átmozgatod magad kicsit. Nem megeröltető egyáltalán, de mégis segít kicsit. Azt hiszem, nyújtó gyakorlatok, meg ilyenek szoktak lenni. Meg légzésgyakorlatok. (Bár én legutóbb akkor voltam ilyenen, mikor anyukám tartott terhestornát gyógytornászként. Ez úgy húsz éve volt, én úgy óvodás lehettem) Gondolom azóta sem változott sokat.:-)))

Szerintem tökjó dolog...

2008. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én épp tegnap voltam védőnőnél 16 hetes vagyok 68 kg.5 kg pluszt szedtem fel mióta terhes vagyok.Kérdeztem tőle hogy ez normális?És mondta hogy teljesen az,mondjuk jó ment mindenhova egy kis felesleg de legfőképp a hasam nagy:)és az viszont a babától..Szóval ne aggódj, ennek ellenére én is elmennék tornára, vagy jógára mert érdekel.

Sok sikert

2008. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 15hetes vagyok és nem híztam,pedig hajlamos vagyok rá nagyon.Persze minden nap tornáznom kellett,hogy valahogy jól érezzem magam.Ünnepek alatt a sok munkába(cég)elengedtem magam(1.5kg).Ezt írták fel hízásnak.Éjjel eszem,de a Rubint Réka kismama tornáját csinálom otthon.Nagyon laza 21perc.A picinek is tetszik.És nem leszek vizes.Próbáld ki,nekünk tetszik
2008. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!