Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. hetes terhes vagyok,...

22. hetes terhes vagyok, folyamatosan hüvelyi fertőzésem van, árthat a babának?

Figyelt kérdés
Fejlődési rendellenesség, stb. A vizsgálatok alapján teljesen egészséges!
2008. márc. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzés a leggyakoribb ilyenkor,ami nem árt a babának. Jó lenne viszont kezelni a szülésig.

Hogyha esetleg bakteriális vagy valami más akkor a dokid tudná megmondani ill. gyógyszert írni rá.

A veszélye az lehet,hogy ha nyitva lesz a méhszály akkor a baba is fertőződhet. Valamint a koraszülésben is jelentős szerepet játszanak a különböző fertőzések.

Hogy a babánál fejlődési rendellenességet okoz-e azt nem tudom.

Mindenképpen beszélj a dokival erről.

2008. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele terhesség előtt is és a terhesség 24. hetéig folyamatossan volt vmi fertőzésem. A vizsgálatok alapján minden nrendbe vvan vele és az orvos is azt mondta ha kezelgetve vannak nem lesz baj. A zárt méhszáj védettséget jelent a babának de vannak fertőzések amik kinyithatják, de ha kezelve vagy mindig nem lesz baj! Sokaknál előfordul a fertőzés terhesség alatt fogékonyabb a hüvely rá. Sokaknak még streptococcus is tenyészik és nincs baj mert kezelve vannak időben! A lényeg h te is figyelj oda rá!!!
2008. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Használtam már mindent, kúpot, kenőcsöt, de nem segít! A dokimat meg nem igazán izgatta a dolog! Canestent ajánlotta!
2008. márc. 17. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

A Canesten kúp valóban jó és használ is. Nálam 2x segített, de vetess kenetet, azt bármelyik kórházban megteszik (főleg ahová tartozol). Ne hagyd magad lerázni, nem küldhetnek el és nem is fognak. Én sem megyek mindennel a fogadott dokimhoz. Sok sikert! Ha nincs nyitva a méhszáj, vagy nem egy nagyon komoly fertőzés, nem okoz semmi gondot.

2008. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb lenne kapsz szereket.A picinek nem árt,csak korábban szülhetsz azzal.Olvastam 1párról,hogy 1szer voltak együtt és terhes maradt a csaj.Megtartották,összeházasodtak.Mind a ketten összeszedtek valami komolyat.A srácot komoly pénzért kikezelték,a csajt csak szülés után.Császárral szülhetett csak és kerülték a szexet.A pici védett maradt.De ez nagyon durva volt,úgyhogy ne aggódj.
2008. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!