Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek vissza jött azzal mit...

Akinek vissza jött azzal mit csináltak?

Figyelt kérdés
Cukorterhelésnél a cukros víz. Nekem vissza jött. De amúgy is tudtam hogy nem fog sokáig bent maradni. Próbáltam bent tartani de nem ment. Ha nem ehetek reggelre hanem egyből innom kell akkor az nem marad bent. Azt mondták hogy majd beszéljem meg a dokimmal hogy írjon ki egy olyan vizsgálatot hogy reggel megreggelizek és majd úgy megyek vérvételre.
2011. okt. 25. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen már nem is itatják azt a gusztustalan cukros vackot, hanem adnak egy pohár tejet meg egy zsömlét... azért nem mindegy szerintem! :) Igen, ilyen helyet keress, ahol ez a rendszer van!
2011. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél zsömle-tej verziót kellett elfogyasztanom, nem itattak velem egyszer sem cukros vizet. Csak azzal itattak nálunk cukros vizet, akinek rossz lett a zs-tej eredménye.
2011. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:
Én ugyanannyi ml kivacsart citromlét tettem bele, mint amennyi a glükóz volt (asszem 75g-75 ml), így iható volt, és szerencsére nem jött ki...
2011. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ketfele cukorterheleses van

az egyik a szolocukros lotyi

a masik a zsemletej..

az elso pontosabb kepet ad, viszont a masodik is kimutatja, ha baj van

en beszeltem a dokimmal, hogy a zsemles modszer, es ha baj van, akkor jon a cukroslotyi

2011. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!